Prośba o unbana
#1
Witam, sporo czasu minęło i przyszedłem z zapytaniem czy jest możliwość uzyskania unbana i grania od nowa na serwerze, wiele osób sie stęskniło to chyba nadszedł czas żeby na nowo zagrać.
Z góry dziękuję więcej taka sytuacja nie będzie miała miejsca.
nick: f1ks3l
powod: wykorzystywanie bledow gry

pozdrawiam zycze milego dnia wszystkim i udanych swiat
#2
Byniu nie wiele osób tylko każdy kto cię znał. Wracaj
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#3
Za ub
Nie ma tu nic na pokaz taki mam drip svko, zimna ulica narotyki egzotyczne frugo Diamond
#4
Na nie. Oszustów jb.
#5
Za. Każdy zasługuje na 2 szansę
DiamondDiamondDiamond
Niedostępny
#6
dawaj ruszofy
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#7
jak najbarziej za kubus
#8
a ja się wstrzymam od głosu, gdyż ten oto osobnik zrobił więcej szkód niż ponnda w tym wszystkim, poza tym to decyzja cichego.
#9
(12-17-2021, 21:17)h3zquu napisał(a): a ja się wstrzymam od głosu, gdyż ten oto osobnik zrobił więcej szkód niż ponnda w tym wszystkim, poza tym to decyzja cichego.

Kiedy ktoś wykorzystuje błędy gry i psuje gospodarkę serwera to wstrzymujesz się od głosu, a za jakieś głupoty w porównaniu do tego typu nie wiem cheaty pozostajesz niewzruszony. Brak konsekwentnosci
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#10
(12-17-2021, 21:47)HubPlayGames napisał(a):
(12-17-2021, 21:17)h3zquu napisał(a): a ja się wstrzymam od głosu, gdyż ten oto osobnik zrobił więcej szkód niż ponnda w tym wszystkim, poza tym to decyzja cichego.

Kiedy ktoś wykorzystuje błędy gry i psuje gospodarkę serwera to wstrzymujesz się od głosu, a za jakieś głupoty w porównaniu do tego typu nie wiem cheaty pozostajesz niewzruszony. Brak konsekwentnosci
cheaty to jest całkiem inna bajka niż przerzucanie sobie przedmiotów o kosmicznych wartościach, o bedrocku nawet nie wspomnę. mógł to robić przez 2 tygodnie i zrobił - dobijając milion za milionem. a to, że wstrzymuje się od głosu, to jest tylko i wyłącznie moje zdanie, w cichego bany się nie mieszam i nie zamierzam - jest to jego decyzja.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości