Propozycja 2 nowych główek.
#21
(12-28-2021, 10:18)Cichusek napisał(a): no dobra, ciezko bylo znalezc jakies sensowne skiny, zwlaszcza do rybika.
tak to wyglada: https://imgur.com/a/M0z5krl ale jeszcze nie sa wgrane na serwer.
bialy enderman i rybik sa na poczatku

mam problem z glowa krolika (czarne z rozowym czyms przed owca) i z glowa zombie (czarne z zoltawym nosem przed ocelotem) u was tez sie tak wyswietlaja na wersji gry 1.16.5? jak wejde z 1.8.9, to sa normalne, ale na nowszej wersji tylko te dwie glowy zawsze sie psuja.
mi nawet pigmen na 1.16 się "psuje" w taki sposób...
ogólnie na białego endermana jak już chcesz dodawać, to proponuję niższy procent od zwykłego endermana.
#22
(12-28-2021, 10:26)h3zquu napisał(a):
(12-28-2021, 10:18)Cichusek napisał(a): no dobra, ciezko bylo znalezc jakies sensowne skiny, zwlaszcza do rybika.
tak to wyglada: https://imgur.com/a/M0z5krl ale jeszcze nie sa wgrane na serwer.
bialy enderman i rybik sa na poczatku

mam problem z glowa krolika (czarne z rozowym czyms przed owca) i z glowa zombie (czarne z zoltawym nosem przed ocelotem) u was tez sie tak wyswietlaja na wersji gry 1.16.5? jak wejde z 1.8.9, to sa normalne, ale na nowszej wersji tylko te dwie glowy zawsze sie psuja.
mi nawet pigmen na 1.16 się "psuje" w taki sposób...
ogólnie na białego endermana jak już chcesz dodawać, to proponuję niższy procent od zwykłego endermana.

no mi pigmen dobrze dziala, moze to juz kwestia pluginu viaversion ktory dodaje wsparcie na nowsze wersje gry czy cos.

ogolnie chyba rzeczywiscie byl blad z tymi blaze'ami i juz chyba wiem dlaczego nikt ich nie mogl zdobyc.
do tej pory szansa na glowy zwierzat wynosila 0.15%, na glowy potworow 0.05%
natomiast blaze byl teoretycznie zablokowany, wiec teraz poprawilem % i szansa na niego wynosi 0.025% taka sama bedzie na silverfisha.
na bialego endermana jest troche inaczej, bo nie dosc, ze trzeba miec szanse 0.05% przy zabijaniu zwyklego edka aby w ogole pojawila sie jakas glowa, to jeszcze pozniej jest losowanie czy bedzie to biala wersja (3% szansy) czy normalna (97%), wiec chyba najtrudniej bedzie zdobyc taka glowe.

srednio mi sie podoba taka glowa endermana, no ale moze bedzie to jakies urozmaicenie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#23
mozemy sie spodziewac glowek i zmian procentowych po resecie o 12?
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#24
refresh. zeby byl widoczny Smile
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#25
jakby sie udalo przed sylwkiem, to ahhh ale chyba nie mozliwe
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#26
(12-31-2021, 22:00)Errrixon napisał(a): jakby sie udalo przed sylwkiem, to ahhh ale chyba nie mozliwe

troche sie spoznilem.
dodalem obydwie glowki, powinny dropic tez z blaze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#27
(01-02-2022, 11:48)Cichusek napisał(a):
(12-31-2021, 22:00)Errrixon napisał(a): jakby sie udalo przed sylwkiem, to ahhh ale chyba nie mozliwe

troche sie spoznilem.
dodalem obydwie glowki, powinny dropic tez z blaze.

dzięki i pozdrawiam.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości