Propozycja 2 nowych główek.
#1
Star 
Cześć, mam propozycje dodania główki Rybika Cukrowego, i drugiego wariantu główki Endermana (białą)

W takim przypadku Enderman by dropił czarną lub białą, (która by miała o połowę zmniejszoną szanse na drop). Chyba jest to możliwe do zrealizowania.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#2
rybik za, ale w szansie 0,05%.

z endermanem sprawa wygląda tak, że byłoby to trochę dziwne - z czarnego moba leci biała główka, niby ok że można przyjąć że w skutek śmierci tam coś jest, ale no... wiadomo chyba o co mi chodzi. ;p
#3
(12-05-2021, 20:15)h3zquu napisał(a): rybik za, ale w szansie 0,05%.

z endermanem sprawa wygląda tak, że byłoby to trochę dziwne - z czarnego moba leci biała główka, niby ok że można przyjąć że w skutek śmierci tam coś jest, ale no... wiadomo chyba o co mi chodzi. ;p

z tym endermanem, ma być nawiązanie do "legendy" ze starych minecraftowych czasów, imo fajne urozmaicenie, i rare itemek by był
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#4
rybik ok ale ten bialy enderman to przesada troche
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#5
jestem za
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#6
jestem za
mmm
Niedostępny
#7
Ze sie podepne glowki z surowcow ze tak to ujme w slowa typu : Dynia , Melon itp nie wejda w rachube ? Procent nie musi byc tez jakis wysoki a jako dekoracja byloby w sumie fajne i przydatne a widzialem na /spawn glowke dynii przykladowo i mi sie podoba wiec gdyby zostaly dodane moze dodalo by to ladu i koloru do gry .
#8
(12-06-2021, 12:14)Kniper03 napisał(a): Ze sie podepne glowki z surowcow ze tak to ujme w slowa typu : Dynia , Melon itp nie wejda w rachube  ? Procent nie musi byc tez jakis wysoki a jako dekoracja byloby w sumie fajne i przydatne a widzialem na /spawn glowke dynii przykladowo i mi sie podoba wiec gdyby zostaly dodane moze dodalo by to ladu i koloru do gry .

imo bez sensu robić teraz ze wszystkiego główki/Zaraz żadna główka nie będzie nic warta Wink

jestem za propozycja Errrixona
#9
refresh.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#10
refresh.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości