Moja Propozycja
#1
Witam wszystkich

Jak wiedza wszyscy weterani, Na sky-block dawniejszy byla Stoniarka Automatyczna. Robilo sie z 8 Kamienia i 1 diaxa. Gdzie uwazam to za jedna najpotrzebniejszych rzeczy w sky-bloku.

Teraz pojawiaja sie jakies potwory podczas wydobywania cobbla. No serio to jest dla mnie, ktory gral kiedys i jak do tej pory probuje grac. Nie potrzebne. 

Rozwiazanie, Potwory pojawiaja sie w Nocy tak jak kiedys. Stoniarke Automatyczna dodac. Pokeballa wyrzucic. Bo jak sie chce w Pokemony grac, to emulator gameboya i gierki w necie sie ma.
A dodatkowo z tymi pokeballami mozna by bylo nowy tryb dodac gdzie TYLKO lapiesz potwory. 

Wypowiedzcie sie na ten temat prosze. 

Pozdrawiam
#2
hola, hola ale pokeballa zostawić proszę w spokoju, bo jest to przydatny item do np. przenoszenia zwierząt z wyspy oraz do handlowania zwierzętami, a mówienie że nikt ich nie używa jest ciekawe, bo nie wiem skąd masz taką statystykę. tryb z takim łapaniem pokemonów nie dość, że zajmuje sporo czasu to jeszcze może być skazany na niską aktywność, gdyż to nie byłby jakiś super popularny tryb...

moby w nocy się nie respią kosztem spawnerów, co wyszło na plus i jakoś wczęsniej to nikomu nie przeszkadzało, ba - nawet ucieszyło. według mnie nie ma potrzeby tego zmieniać.

co do stoniarek, to jeżeli jesteś aż takim weteranem, to ci przypomnę że nie było ich od początków (to niezły weteran). ogółem był problem z nimi, gdyż na wyspach przy usuwaniu one się nie resetowały i gdy gracz tworzył nową wyspę to zastać mógł tam stoniarkę, której nie mógł zniszczyć. nie są one też na razie potrzebne, bo tak jak mówię - drop jest z mobów, ze stone nie ma kompletnie nic, oprócz mobów które mają być utrudnieniem przed afczeniem. przy aktualizacji do 1.18 można pomyśleć o dodaniu na spawnie takich punktów do wykopania, bo tam jest np. depslate itd (no wiele nowych kamieni).
#3
wpadłem na pewien pomysł, a w zasadzie... znalazłem go.

znalazłem plugin, który pozwala na tworzenie generatorów, dzięki hologramom widać, co z niego dropi. proponowałbym dodanie tego na spawnie, no chyba że cichy ogarnie to tak, żeby można było też i na wyspach. tylko w moim odczuciu takie generatory powinny mieć tylko kamienie, typu bruk, stone, andezyt, granit oraz dioryt. rudy niee, no chyba że węgiel ale to też trzeba podziałać trochę z dropem w mobach, by i z tego i z tego nie dropił jeden item...

link do pluginu: https://www.spigotmc.org/resources/mineblocks.97176/
#4
Dla Mnie Tryb Jest ok a utrudnienie musi jakieś być
Diamond sygnatura Cieplna:]
Muzyka Rekordem HiT Czasów
#5
Jestem na nie, pokeball jest dosyć przydatnym przedmiotem na tym trybie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości