kick za?
#1
Twój nick:xZioMatix
Nick oskarżonego:h3zquu
Opis sytuacji:"pomocnik" h3zquu wyrzucił mnie za... no właśnie za co, takie zabawy to niech sobie robi w przedszkolu a nie jako administrator na serwerze, bo nie powinno to mieć tu miejsca, a i pewnie wiedział że stworze o tym wątek więc śmiej się ile chcesz, ale tak czy siak nie powinien kickać tak po prostu.
Dowód/Screen:[Obrazek: image.png]
Niedostępny
#2
po pierwsze nie administrator, bo to są 2 różne bajki, a po drugie dostałeś to dokładnie za to, że napisałeś "chv(.)", nie dokańczając tego (ss nie pokaże, chat przeleciał, chyba że ktoś ma, ale w logach powinno być). powinien być mute, a był kick, więc nie wiem w czym problem.
#3
(11-05-2021, 22:06)h3zquu napisał(a): po pierwsze nie administrator, bo to są 2 różne bajki, a po drugie dostałeś to dokładnie za to, że napisałeś "chv(.)", nie dokańczając tego (ss nie pokaże, chat przeleciał, chyba że ktoś ma, ale w logach powinno być). powinien być mute, a był kick, więc nie wiem w czym problem.

w tym problem że wolałbym za to dostać mute bo na stronie w statystykach gracza jest wyświetlona ilość kicków której nie miałem a teraz mam 1. muta nie widać więc nie wiem dlaczego dostałem kicka a nie mute a po drugie no nie masz ss
Niedostępny
#4
(11-05-2021, 22:29)h3zquu napisał(a):
(11-05-2021, 22:18)xZioMatix napisał(a):
(11-05-2021, 22:06)h3zquu napisał(a): po pierwsze nie administrator, bo to są 2 różne bajki, a po drugie dostałeś to dokładnie za to, że napisałeś "chv(.)", nie dokańczając tego (ss nie pokaże, chat przeleciał, chyba że ktoś ma, ale w logach powinno być). powinien być mute, a był kick, więc nie wiem w czym problem.

w tym problem że wolałbym za to dostać mute bo na stronie w statystykach gracza jest wyświetlona ilość kicków której nie miałem a teraz mam 1. muta nie widać więc nie wiem dlaczego dostałem kicka a nie mute a po drugie no nie masz ss
jutro moge pokazac ss z logow, zaden problem dla mnie, jakies 5min szukania w plikach. 
wracajac, tyle placzu o to wyswietlenie w statystykach? lol.... a dalem kicka, bo nie uwazalem ze az tak jest potrzebny za to mute, nie tylko tobie dawalem zamiast mute kicka i jakos nikomu to nie przeszkadzalo.

Najwyraźniej mi to przeszkadza
Niedostępny
#5
ok, zmarnowałem jakieś 20 min na szukaniu w logów jednego skrawka rozmowy, który koniec końców znalazłem.

może od razu też ujmę wszystko w 1 poście, żeby nie robić niepotrzebnego cyrku. według mnie owe wyrażenie nie było warte wyciszenia, a jedynie wyrzucenia z serwera w formie upomnienia, które stosowałem już od X czasu u innych osób, które w podobny sposób się wyrażają. jeżeli dla ciebie jest to taki wielki problem, że masz w statystykach 1 kick, to nie wiem, zamiast banować miałbym cię wyciszać na X czasu jakbyś kogoś wyzywał? no tak nie wypada, dlatego według mnie kara jest uzasadniona, a banów/mutów na życzenie się nie dostaje, bo ty byś wolał, ja bym wolał na przykład wyrzucać i co wtedy? no właśnie nic, gdyż to nie ty ustalasz kto jaką karę dostaje, a my (administracja).

dodam też jeszcze, że ja nie jestem od zabaw na serwerze, ani nie jestem na takim poziomie, by kickać dla zabawy. dla mnie jest to żałosne, że jestem porównywany do poziomu przedszkola.

wątek zamykam, bo nie uważam, bym zrobił coś złego. cichusek zawsze może odpowiedzieć w zamkniętym wątku, jak tylko zauważy temat i będzie chciał na niego odpowiedzieć.
[Obrazek: ThPsxBe.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości