rybak
proponuję dodanie pracy rybaka, 0.10$ za rybkę, zalicza tylko łowienie na spawnie, gdyż nie będzie możliwości farmienia tego za pomocą różnych mechanizmów do farmienia itemów na rybach (nie widzę tutaj problemów, jak przy pracy farmera, którą kiedyś proponowałem).
kiedy nawet w mc próbujesz się sprzedać:
[Obrazek: 80bec448e49b5.png]
jak pisalem pluginy na adventure jeszcze przed otwarciem trybu, to napisalem rowniez prace rybaka, ale stwierdzilem, ze skoro gracz moze wybrac tylko jedna prace, to rybak nie bedzie oplacalny.

moge zrobic, by placono roznie za rybe w zaleznosci od tego jaka zlowimy, ale jest taki bug, ze gdy zdobywamy jakis przedmiot, to tez dostajemy pieniadze jak za typ ryby ktora miala sie pojawic (w sensie, ze lowimy rybe i zamiast ryby dostajemy item, ale bukkit wciaz nam mowi, ze zlowilismy zwykla rybe), chyba ze cos sie zmienilo na wersji 1.16.

no i nie wiem czy samo lowienie ryb, to nie za malo?
[Obrazek: sygnaturka.png]
a co może jeszcze rybak robić oprócz łowienia ryb? no chyba, że do tego dodać przepalanie rybek w piecyku i łapanie ich do wiadra, to może, może. a dodając rybaka, poszerzamy pulę prac, czyli mamy większy i ciekawszy wybór, za dużo? gdzie tam :p

chociaż porównując do innych prac, to nie wydaje mi się to być mało, bo np. górnik tylko kopie, drwal też a zabójca zabija... a rybak - łowi Tongue

co do zapłaty, to niby można, chyba że się bugować będzie to dać stałą stawkę i tyle.
ref
dodalem prace rybaka, zlicza tylko lowienie rybek na spawnie, ale ceny sa wyzsze:
- dorsz 0.2$
- losos 0.2$
- rozdymka 0.4$
- ryba tropikalna 0.5$

oprocz tego dodalem polskie znaki do powiadomien o pracach i poprawilem kolory.
dodalem tez aktualnie posiadana prace do scoreboardu oraz informacje o pracach w statystykach na stronie www
poprawilem tez prace drwala, bo nie wiem czy przyznawala wynagrodzenie.

zmiany pojawia sie po restarcie serwera w poludnie
[Obrazek: sygnaturka.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości