Odebranie mojej rzeczy
#1
Cześć z tej strony Sh4adov_Gracek 
Przychodzę z pytaniem dlaczego zabrano mi główki 
A po za tym od brujne i od Landin_PL kupiłem od brujne za 20 psc a od Landin_PL za 1.2mln a te same główki ponoć ma DigitaRex tak jak napisałeś w poście roko1073  Dzięki
  Odpowiedz
#2
cichusek napisał(a):ogolnie gracek stracil 2 dzialki podczas wlamania (zostaly wyczyszczone i opuszczone), ale przywrocilem mu jego wlasnosc, niestety to co na nich sie znajdowalo przepadlo.
z tego calego zamieszania myslalem, ze kradzione glowy znajduja sie na dzialce digity (dostalem wczesniej informacje, ze grackowi skradziono glowy z dzialek), dlatego wczoraj przekazalem je grackowi i teraz musialem cofnac ta operacje, szkoda tylko, ze gracek nie uswiadomil mi tego bledu i nie powiedzial, ze te glowy nie sa jego, ciezko mi bylo znalezc wszystkie, ale sa z powrotem w skrzynkach digity.
  Odpowiedz
#3
Ale digita mówi że to nie że to jego
  Odpowiedz
#4
a i ciusek dodam tez ze te diaxy były moje kupione Smile
wiec no lolz dzieki za odebranie Heart
  Odpowiedz
#5
(10-25-2021, 16:31)Szeli9 napisał(a): Cześć z tej strony Sh4adov_Gracek 
Przychodzę z pytaniem dlaczego zabrano mi główki 
A po za tym od brujne i od Landin_PL kupiłem od brujne za 20 psc a od Landin_PL za 1.2mln a te same główki ponoć ma DigitaRex tak jak napisałeś w poście roko1073  Dzięki

a dopiero mi sie chwaliłeś, że dostałeś 2xtyle co ci odebrano podczas włamu... XD
Herbatki, Kawki?
  Odpowiedz
#6
tylko beacony dostałem 8 a miałem 2 :p
wiec no
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości