podpisy
#1
Skoro ostatnio trochę tryb jak mogę tak ująć "odnotowywuje nie małą liczbę graczy", to pomyślałem, by dodać pewną rzecz odnośnie podpisów, bo w sumie czemu nie Tongue

Są to m. in 2 rzeczy:
1) dodanie na spawnie tabliczki, dzięki której będziemy mogli stworzyć własny podpis, korzystając z formatowania essntialsowego (&7, &l itp) poprzez po wyświetleniu komunikatu mamy wpisać /podpis stworz (tresc) (ilosc) mając odpowiedni przedmiot w ręku i w dobrej ilości.

2) dodanie takiej "galerii", w której na ramce moglibyśmy umieszczać owy podpis (na spawnie jest sporo miejsca do zbudowania czegoś takiego), co nie byłoby takim złym pomysłem, jakim się wydaje być...

Osobiście jestem za opcją nr 1, ale to niekoniecznie też ode mnie zależy, lecz według mnie ma większą szansę na dodanie... ;p
#2
(10-15-2021, 20:59)Errrixon napisał(a):
(10-15-2021, 11:58)h3zquu napisał(a): Skoro ostatnio trochę tryb jak mogę tak ująć "odnotowywuje nie małą liczbę graczy", to pomyślałem, by dodać pewną rzecz odnośnie podpisów, bo w sumie czemu nie Tongue

Są to m. in 2 rzeczy:
1) dodanie na spawnie tabliczki, dzięki której będziemy mogli stworzyć własny podpis, korzystając z formatowania essntialsowego (&7, &l itp) poprzez po wyświetleniu komunikatu mamy wpisać /podpis stworz (tresc) (ilosc) mając odpowiedni przedmiot w ręku i w dobrej ilości.

2) dodanie takiej "galerii", w której na ramce moglibyśmy umieszczać owy podpis (na spawnie jest sporo miejsca do zbudowania czegoś takiego), co nie byłoby takim złym pomysłem, jakim się wydaje być...

Osobiście jestem za opcją nr 1, ale to niekoniecznie też ode mnie zależy, lecz według mnie ma większą szansę na dodanie... ;p

z tego co pamiętam, był problem z uprawnieniami, przez co gracze mieli by dostęp do zbyt wielu przywilei. [mówie tu o przypadku z tabliczkami: https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=41038]
a mi chodzi o kompletnie inna rzecz - mozliwosc robienia podpisow kolorowych i z formatem BEZ KOWADLA. Tabliczka sluzylaby na spawnie jako taki tutorial, po prostu po kliknieciu wpisujemy to co w 1 poscie i tyle. jakby cichy zrobil do tego osobny plugin to moze nie byloby takich bledow.
#3
1. skoro mamy uzyc komendy, to nie wiem do czego bylaby ta tabliczka poza informacja jak wpisac komende.
co robi <ilosc> w tej komendzie? bardziej to by musialo wygladac po prostu tak, ze bierzemy jeden itemek do reki i wpisujemy /podpis <tresc> i tyle (jeden item, nie stack).

no i ogolnie jesli chodzi ci o podpis tzw. lore, czyli taki napis jak np. "Certyfikowany PokeBall" na sky2, to nie moge tego udostepnic dla graczy, moge jedynie wprowadzic plugin umozliwiajacy nazywanie przedmiotow na kolorowo, dlatego sugerowalbym jednak by komenda brzmiala /nazwij tresc, lub /nazwa tresc

2. takie ramki to spory problem, w sensie nie wiem jak mialby wygladac taki plugin od strony technicznej, bo bez pluginu to kazdy bedzie mogl wkladac itemki we wszystkie ramki, wyciagac cudze itemy itp. no a przede wszystkim gracze mogliby nazywac przedmioty w obrazliwy sposob lub cos na nich reklamowac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
(10-17-2021, 15:50)Cichusek napisał(a): 1. skoro mamy uzyc komendy, to nie wiem do czego bylaby ta tabliczka poza informacja jak wpisac komende.
co robi <ilosc> w tej komendzie? bardziej to by musialo wygladac po prostu tak, ze bierzemy jeden itemek do reki i wpisujemy /podpis <tresc> i tyle (jeden item, nie stack).

no i ogolnie jesli chodzi ci o podpis tzw. lore, czyli taki napis jak np. "Certyfikowany PokeBall" na sky2, to nie moge tego udostepnic dla graczy, moge jedynie wprowadzic plugin umozliwiajacy nazywanie przedmiotow na kolorowo, dlatego sugerowalbym jednak by komenda brzmiala /nazwij tresc, lub /nazwa tresc

2. takie ramki to spory problem, w sensie nie wiem jak mialby wygladac taki plugin od strony technicznej, bo bez pluginu to kazdy bedzie mogl wkladac itemki we wszystkie ramki, wyciagac cudze itemy itp. no a przede wszystkim gracze mogliby nazywac przedmioty w obrazliwy sposob lub cos na nich reklamowac.
mi bardziej chodziło o samo podpisanie przedmiotu, niż dodatkowy lore do zmiany.

co do pierwszego punktu to myślałem nad tabliczką informującą o takiej komendzie, żeby /podpis <tresc> itp. a ilość, to że np. w ręku mamy 20 danego itemu i chcemy tylko 15 takich podpisów. chodzi ogólnie o to, by można było użyć formatowania do podpisów jako komendę.

co do drugiego punktu, to nie idzie zrobić w taki sam sposób jak tabliczki z odwiedzinami? albo po prostu zrobić teren np. 1 teren 5 ramek, teren do wykupienia (jako taka działeczka) i nie możemy tam nic robić, tylko po prostu itemek wsadzać do ramki? a z itemkami w ramkach z przekleństwami to można załatwiać banem, ewentualnie nam dać uprawnienia (administracja) do ściągania niemile nazwanych przedmiotów z ramek.
#5
to ten, ref moze?
#6
(10-15-2021, 11:58)h3zquu napisał(a): Skoro ostatnio trochę tryb jak mogę tak ująć "odnotowywuje nie małą liczbę graczy", to pomyślałem, by dodać pewną rzecz odnośnie podpisów, bo w sumie czemu nie Tongue

Są to m. in 2 rzeczy:
1) dodanie na spawnie tabliczkijestem , dzięki której będziemy mogli stworzyć własny podpis, korzystając z formatowania essntialsowego (&7, &l itp) poprzez po wyświetleniu komunikatu mamy wpisać /podpis stworz (tresc) (ilosc) mając odpowiedni przedmiot w ręku i w dobrej ilości.

2) dodanie takiej "galerii", w której na ramce moglibyśmy umieszczać owy podpis (na spawnie jest sporo miejsca do zbudowania czegoś takiego), co nie byłoby takim złym pomysłem, jakim się wydaje być...

Osobiście jestem za opcją nr 1, ale to niekoniecznie też ode mnie zależy, lecz według mnie ma większą szansę na dodanie... ;p
[quote pid='300583' dateline='1634295501']
Jestem za opcją 2, ponieważ ta pierwsza opcja daje za dużo przywilei dla graczy. 
[/quote]



Nie ma lipy, same brzozy.



#7
(10-15-2021, 11:58)h3zquu napisał(a): Skoro ostatnio trochę tryb jak mogę tak ująć "odnotowywuje nie małą liczbę graczy", to pomyślałem, by dodać pewną rzecz odnośnie podpisów, bo w sumie czemu nie Tongue

Są to m. in 2 rzeczy:
1) dodanie na spawnie tabliczki, dzięki której będziemy mogli stworzyć własny podpis, korzystając z formatowania essntialsowego (&7, &l itp) poprzez po wyświetleniu komunikatu mamy wpisać /podpis stworz (tresc) (ilosc) mając odpowiedni przedmiot w ręku i w dobrej ilości.

2) dodanie takiej "galerii", w której na ramce moglibyśmy umieszczać owy podpis (na spawnie jest sporo miejsca do zbudowania czegoś takiego), co nie byłoby takim złym pomysłem, jakim się wydaje być...

Osobiście jestem za opcją nr 1, ale to niekoniecznie też ode mnie zależy, lecz według mnie ma większą szansę na dodanie... ;p

Powiedziałbym że pomysł świetny, ale ostatnio przez jedną z moich wypowiedzi anulowano projekt prisona 2.0, ponieważ zkrytykowałem pracę pana cichuska dlatego ja nie biorę w tym udziału ale liczę na sukces propozycji i pozdrawiam.
Niedostępny
#8
(10-22-2021, 22:08)Szachmatezziakuu napisał(a):
(10-15-2021, 11:58)h3zquu napisał(a): Skoro ostatnio trochę tryb jak mogę tak ująć "odnotowywuje nie małą liczbę graczy", to pomyślałem, by dodać pewną rzecz odnośnie podpisów, bo w sumie czemu nie Tongue

Są to m. in 2 rzeczy:
1) dodanie na spawnie tabliczkijestem , dzięki której będziemy mogli stworzyć własny podpis, korzystając z formatowania essntialsowego (&7, &l itp) poprzez po wyświetleniu komunikatu mamy wpisać /podpis stworz (tresc) (ilosc) mając odpowiedni przedmiot w ręku i w dobrej ilości.

2) dodanie takiej "galerii", w której na ramce moglibyśmy umieszczać owy podpis (na spawnie jest sporo miejsca do zbudowania czegoś takiego), co nie byłoby takim złym pomysłem, jakim się wydaje być...

Osobiście jestem za opcją nr 1, ale to niekoniecznie też ode mnie zależy, lecz według mnie ma większą szansę na dodanie... ;p
[quote pid='300583' dateline='1634295501']
Jestem za opcją 2, ponieważ ta pierwsza opcja daje za dużo przywilei dla graczy. 

[/quote]
jeżeli cichy zrobi do tego odpowiednio zabezpieczony plugin, to będzie możliowść tylko używania formatowania i kolorwania podpisów poprzez komendę, a nie w kowadle. specjalne znaki tak czy siak będą zablokowane, przynajmniej ja się tak orientuje.
#9
ech... no refne


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości