Problem z nickiem na serwerze
#1
Witam chciałbym zapytać jakiegoś administratora serwera o temat problemu wejścia na serwer ponieważ kiedy chcę dołączyć na serwer wyskakuje mi wiadomość że poprawny nick na który muszę wejść to (Damixon) a mój nick to (DaMixon) i chyba jest tu problem że w moim nicku mam też M z dużej litery a chciałbym pograć na serwerze a nie mogę przez ten błąd oraz posiadam Premkę i zmiana nicku za bardzo nie wchodzi w grę pisałem na discordzie do administracji ale kazali mi napisać tutaj na forum 

Z góry dzięki

ps. kiedyś możliwe że na nicku Damixon lub damixon miałem konto ale non premium ale nie pamiętam to mogło być kilkanaście lat temu.

[Obrazek: S6BKfnZ.png]
#2
wyslij screen z oficjalnej strony minecraft aby udowodnic, ze konto z nickiem DaMixon jest twoim kontem premium.
#3
Trzymaj tu jest screen

[Obrazek: PET4Xiy.png]
#4
Oraz jeszcze jedno mieszkam w anglii i mam inne ip jak próbowałem z innego konta wejść na serwer żeby sprawdzić czy ogólnie mogę wejść to pisz że moje IP może być niebezpieczne i to na pewno przez to że mieszkam w anglii

mój discord jeśli chcesz tam napisać DaMixon#1970
#5
czekaj teraz cierpliwie na odpowiedz wlasciciela
#6
a i tylko właściciel może mi pomóc z tym to co mogą robić admini?
#7
juz mozesz wejsc na serwer ze swojego nicku, dodalem tez go do listy wyjatkow, wiec nie bedziesz mial informacji o niebezpiecznym adresie IP.
wyslalem ci rowniez na pw nowe haslo do konta, bo pewnie juz nie pamietasz starego.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości