Wumil - powrót?
#1
Witam i o zdrowie pytam mordeczki moje  Big Grin

Tak to ja - najbardziej brutalny gracz na serwerze według was...
Nie było mnie tutaj tak szczerze to już ze 2 lata, ostatni raz kiedy tu byłem to był 2019 w wakacje.
Wiem, że łamałem regulamin non stop (multikonta, cheaty, słownictwo) to były czasy beztroskie, kiedy miałem na wszystko "wywalone".
Chciałbym tutaj wrócić (nie oczekuję unbana czy coś - po co mi to?), jedyne co chce to żebyście mnie nie banowali na forum, lubię czasem posiedzieć i poczytać wątki, skończyłem już 2 lata temu te głupie zabawy na serwerze. NIE łamię już regulaminu.
Szkoda, że tak mało graczy już gra na skyland, ale widzę, że tutaj pozmieniało się dosyć dużo.

Mam nadzieję, że dacie mi jakąś szanse, chociaż żeby posiedzieć na forum bez jakiejś awantury?

Równe 2 lata przerwy odmieniło mnie także, nie macie się czego obawiać... Znudziły mnie już te wygłupy
Jak ktoś chce to dobrze, jak nie chcecie, żebym się tutaj pojawiał i nigdy nie wracał no to trudno, gram w inne gry.

No to co? No to pozdro i dziena z góry

Do zobaczyska

Dodam jeszcze że pod moją nieobecność (z tego co słysze) gracze niektórzy podszywali się pode mnie tworząc różne konta i poddając się za mnie - odrazu mówię że to NIE ja
#2
Jak najbardziej za taki serwer jak sky-land potrzebuje takich graczy jak wumil Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
nawet gdybyśmy chcieli odbanowac to nie wiemy które konto kappa
#4
(09-07-2021, 06:16)_CBS napisał(a): nawet gdybyśmy chcieli odbanowac to nie wiemy które konto kappa

XDD
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#5
(09-07-2021, 06:16)_CBS napisał(a): nawet gdybyśmy chcieli odbanowac to nie wiemy które konto kappa

Nic nie musicie odbanowywać, wystarczy, że nie będziecie mi banować tego konta i git. Nick jak bym prosił jedynie zmienić na forum na Wumil i tyle poprostu.
Nie chce mi się szukać starych kont z 2013 roku czy coś...
Jeśli przypomnę sobie hasło do konta Dantelion to dam znać i zamieni się to na tamto.

Pozdro
#6
Dobra, mam hasło do konta Dantelion. Jedyne co to mogę prosić o unbana na tym koncie? Jak odbanujecie Danteliona to możecie to obecne zbanować a ja będę wchodził na tamto.

Z góry dzięki.
#7
odbanowalem ci danteliona w grze, ale masz byc grzeczny bo
[Obrazek: HNWeQoh.png]

a na forum nie odbanuje bo nie moge
#8
(09-07-2021, 19:28)_CBS napisał(a): odbanowalem ci danteliona w grze, ale masz byc grzeczny bo
[Obrazek: HNWeQoh.png]

a na forum nie odbanuje bo nie moge

Dziena
Nie macie się czego obawiać.
Stare czasy minęły  Wink
Jak coś to Cichy może mi odbanuje konto na forum

CBS jeszcze jedna sprawa - zapomniałem hasła na serwerze z konta Dantelion - zbanuj to konto, gram na nicku Landin_PL, iż pamiętam hasło, to na tym będę grał, żeby nie było, że gram na 2 kontach. Pozdro
#9
ok to graj na landinie, ale na danteliona nie wchodz bo wylecisz w powietrze
#10
wracamy do perma gagatku


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości