Codzienne logowanie
#1
Witam przychodzę z propozycją, że za codzienne logowanie otrzymalibyśmy klucz który wymienilibyśmy np na: Pieniądze <osobno na każdy tryb>
vip 12 godzin <1 tryb lub całe> jakiś itemek. Dzięki temu gracze częściej by wchodzili
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




  Odpowiedz
#2
bez sensu, wygrasz vipa na 12h, zrobisz sklep, vip sie skonczy, sklep bedzie dalej, to samo z spawnerem pigmanow na sb2.0
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
  Odpowiedz
#3
znalazłem kiedyś plugin na daily rewards i napisałem o tym pomyśle cichuskowi. nie był za dodaniem takiego czegoś ze względów bezpieczeństwa i po prostu ze względu na możliwość tworzenia multikont w tym celu. też jestem przeciwny, szczególnie w to co ty proponujesz...
  Odpowiedz
#4
jak by wprowadzić, że np będzie dostęp tylko o /lot to za :p ale jak wszystkie przywileje to na nie :p
  Odpowiedz
#5
dostęp do vipa to dobry pomysł ale nie na 12h tylko na jakieś 15min

(09-01-2021, 15:01)MobGo napisał(a): dostęp do vipa to dobry pomysł ale nie na 12h tylko na jakieś 15min
nawet na 5-10min, myślę że to zachęci ludzi do kupna jak zobaczą jakie posiada funkcje
  Odpowiedz
#6
jestem za drobnymi nagrodami za codzienne logowanie, nawet ten vip na 5-10 minut zeby gracz ogarnal korzysci z zakupu rangi to bardzo dobry pomysl. +1 MobGo i piterox11
  Odpowiedz
#7
ale wy chyba nie czaicie, w 5-10 minut dziennie, przez tydzien, zrobisz porzadny sklep tabliczkowy, i nie beda musieli vipa kupywac
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
  Odpowiedz
#8
na nie lol co wy wogole wymyslacie....
[Obrazek: F3BbIq9.gif]
  Odpowiedz
#9
piotrek ale to nie chodzi o to, zeby dzien w dzien odbierac 10 minut vipa, raczej wg mnie powinno byc max 1% szansy na wylosowanie vip a najczesciej to by byly jakies itemki typu 1 diax, 2 eme, 20 welny, 10 crimson log, jakas drobna kaska np $50 itd, cos drobnego ale zeby cieszylo jak dostaniesz a zwlaszcza jak jestes nowym graczem. a co do tego vipa na 10 minut to sie czasami moze przydac, jak np ci sie skonczy ranga a chcesz tylko 1 lub 2 tabliczki w sklepie poprawic bez wykupywania rangi, a dla nowych graczy to jest imo dobry sposob zeby ich zachecic do kupowania rangi. przy 1% masz tylko 1 szanse na tego vipa na kazde 100 dni, no wiec 10 minut darmowego vipa raz na ponad 3 miesiace to tak duzo? no prosze cie..... ale zobaczcie, ze na nie sa wszyscy co maja juz duze sklepy, no nie liczac mnie bo jestem na tak. ciekawe zjawisko socjologiczne Wink
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości