Szmaragady.
#1
Jestem za tym, żeby dodać rudy szmaragdów do sklepu, ponieważ tylko z lucky bloków można zdobyć szmaragdy i są bezwartościowe, bo nikt ich nie chce kupować więc nic się nie stanie jeśli też będą w sklepie za jakoś odpowiednią cenę, a bloki szmaragdów to fajny element dekoracyjny do wyspy.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#2
jestem za
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
Jestem zdecydowanie na nie. Właśnie dobrze, że tylko są one z LB, to świadczy o ich rzadkości, prawda? Więc mając ich dużo okazujesz jakieś bogactwo, bo musiałeś otworzyć wiele LB (no chyba, że często lecą). Jedynie mogłyby być dodane do skupu.
#4
to skoro ma okazywac bogactwo, to czemu ludzie nie maja tak blokow diax? BO SA BIEDNI, ta propozycja jest skierowana do graczy ktorych stan na taka przyjemnosc, i niech maja cos z tej kasy
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#5
Do tego kto napisał że ruda szmaragdów ma być tania? Może być nawet za 500-800$ więcej niż ten lucky blok Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#6
szansa z luckyblocka jest mała, więc w granicach 500-1000$ mogłoby być ok, a nawet więcej, nie wiem mi to obojętne, emeraldy do szczęścia niepotrzebne w sumie
#7
Cytat:to skoro ma okazywac bogactwo, to czemu ludzie nie maja tak blokow diax? BO SA BIEDNI, ta propozycja jest skierowana do graczy ktorych stan na taka przyjemnosc, i niech maja cos z tej kasy
Skoro są biedni jak nie mają diax to szmaragdów tym bardziej nie będą mieć. 


A co do samej propozycji to jestem przeciwny. Na s1 też kiedyś szmaragdów nikt nie używał i trafił się taki koxuseba co później kupował i sobie podłogę z nich robił. Szmaragdy tym "biedniejszym" nie są do niczego potrzebne, nie da się z nich mieczyka czy czegoś zrobić tylko dekoracja. Może kiedyś trafi się jakiś koxuseba v2 na s2 Big Grin  

A co do 
Cytat:bo nikt ich nie chce kupować więc nic się nie stanie jeśli też będą w sklepie

to wystaw po 100$ za jednego to ja odkupie :Smile Itemek jest w miarę nowy i nie ma dokładnej ceny ustalonej :p
ps. Skup zrobiłem u siebie po 100$ :p
#8
(08-26-2021, 11:19)Zabijaka napisał(a): są bezwartościowe

bardziej pasowałoby bezcenne  Big Grin

a czy przypadkiem szmaragdy nie lecą z któregoś moba? chyba huska?
wnioskuje po tym, ze znalazlem kilka w skrzyniach pod grinderem

jestem na nie - w pełni zgadzam się z tym co napisał Chrobras,
sam mam w planach ozdobic sobie wyspe szmaragdami, jesli bedzie gwarancja, że pozsotaną one towarem luksusowym
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#9
(08-26-2021, 17:13)Kamill0s napisał(a):
(08-26-2021, 11:19)Zabijaka napisał(a): są bezwartościowe

bardziej pasowałoby bezcenne  Big Grin

a czy przypadkiem szmaragdy nie lecą z któregoś moba? chyba huska?
wnioskuje po tym, ze znalazlem kilka w skrzyniach pod grinderem

jestem na nie - w pełni zgadzam się z tym co napisał Chrobras,
sam mam w planach ozdobic sobie wyspe szmaragdami, jesli bedzie gwarancja, że pozsotaną one towarem luksusowym

Lecą tylko z lucky bloków więc powodzenia Tongue
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#10
(08-26-2021, 17:22)Zabijaka napisał(a):
(08-26-2021, 17:13)Kamill0s napisał(a):
(08-26-2021, 11:19)Zabijaka napisał(a): są bezwartościowe

bardziej pasowałoby bezcenne  Big Grin

a czy przypadkiem szmaragdy nie lecą z któregoś moba? chyba huska?
wnioskuje po tym, ze znalazlem kilka w skrzyniach pod grinderem

jestem na nie - w pełni zgadzam się z tym co napisał Chrobras,
sam mam w planach ozdobic sobie wyspe szmaragdami, jesli bedzie gwarancja, że pozsotaną one towarem luksusowym

Lecą tylko z lucky bloka więc powodzenia Tongue

to w takim razie też dodam u siebie skup szmaragdów i będę drugą osobą która bedzie je kupowac  Wink
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości