Vip
#1
Witam, dziś około godziny 12 zakupiłam Vipa. Mimo bycia na serwerze nie otrzymałam rangi, a pieniądze z mojego konta zostały pobrane.
Twój nick: Mafinowaa

Data i godzina zakupu: 20.08 koło 12
Sposób płatności: Blik
Usługa: Vip


Załączone pliki Miniatury
       
#2
Pieniadze zostaly zablokowane a nie pobrane, ale na pierwszym ss widac ze blik nie zostal autoryzowany wiec moze byc tak, ze bank zdejmie blokade z tych 11 ziko tak jak by nie bylo zakupu. Zobacz w poniedzialek po poludniowej sesji czy masz zdjeta blokade.
#3
(08-20-2021, 19:40)VikiQueen2006 napisał(a): Pieniadze zostaly zablokowane a nie pobrane, ale na pierwszym ss widac ze blik nie zostal autoryzowany wiec moze byc tak, ze bank zdejmie blokade z tych 11 ziko tak jak by nie bylo zakupu. Zobacz w poniedzialek po poludniowej sesji czy masz zdjeta blokade.

tak, wiem czekałam na to, ale nic z tego (blokada nie została ściągnięta, a na koncie nadal -11zł)
#4
(08-23-2021, 14:50)Mafinowaa napisał(a):
(08-20-2021, 19:40)VikiQueen2006 napisał(a): Pieniadze zostaly zablokowane a nie pobrane, ale na pierwszym ss widac ze blik nie zostal autoryzowany wiec moze byc tak, ze bank zdejmie blokade z tych 11 ziko tak jak by nie bylo zakupu. Zobacz w poniedzialek po poludniowej sesji czy masz zdjeta blokade.

tak, wiem czekałam na to, ale nic z tego (blokada nie została ściągnięta, a na koncie nadal -11zł)

nie wazne, juz sie blokada zdjela i mam range.

//jeżeli ranga jest, to ja w takim razie zamykam ~hesk


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości