/drop
#1
Witam, proponuje dodac komende drop, wygladalo by to tak ze po wpisaniu drop, otwiera sie menu z wyborem moba, po nacisnieciu moba mozemy wybrac co chcemy z niego miec, z tym ze defaultowy drop bylby bez kozliwosci wylaczenia, a drop dodany mozna by bylo edytowac, np chcemy z creeperow same rudy diamentu, to wlaczamy ta opcje i leci tylko to, bez zmieniania szans na drop ani nic
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#2
wolałbym już, żeby pod /drop było zamiast możliwości wyłączenia danego przedmiotu to lista co dropi z danego moba, wtedy mielibyśmy obszerny wybór i wiedzielibyśmy, co zamierzamy kupić za ciężko zarobione 5000$, czy tez 7500$.
#3
(08-09-2021, 08:21)h3zquu napisał(a): jestem przeciwny, to będzie zbyt mocne...

wolałbym już, żeby pod /drop było zamiast możliwości wyłączenia danego przedmiotu, to lista co dropi z danego moba, wtedy mielibyśmy obszerny wybór i wiedzielibyśmy, co zamierzamy kupić za ciężko zarobione 5000$, czy tez 7500$.

jak za mocne, zobacz ile smieci leci z mobow, ktore zapychaja lejki, skrzynie, a na ich miejsce moga wejsc itemki, ktore sie przydadza
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#4
wydaje mi się, że właśnie założeniem tych śmieciowych itemków było to, żeby zaśmiecały magazyny utrudniając trochę farmienie kasy na afk. akurat też trochę sceptyczne nastawienie mam co do tego pomysłu
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#5
Był bym na tak gdyby dalej był limit tych 40 lejków. Teraz już nie ma opcji zmniejszenia wiec jedyne co według mnie do wprowadzenia to dodawanie lejków a nie wyłączanie poszczególnych itemków.
#6
biorąc pod uwagę aktualne działania administracji to o takim pomyśle można pomarzyć.
[Obrazek: NbTGMw.png]
#7
Jak najbardziej za, jeszcze jak.
#8
(08-13-2021, 19:00)Zabijaka napisał(a): Odświeżam.

ref....
#9
(08-15-2021, 15:02)Zabijaka napisał(a):
(08-13-2021, 19:00)Zabijaka napisał(a): Odświeżam.

ref....

ref...
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#10
(08-09-2021, 18:17)Kamill0s napisał(a): wydaje mi się, że właśnie założeniem tych śmieciowych itemków było to, żeby zaśmiecały magazyny utrudniając trochę farmienie kasy na afk. akurat też trochę sceptyczne nastawienie mam co do tego pomysłu

o to tez chodzilo, nie moga wypadac same przydatne rzeczy.
zabijajac zwykle moby tez wypadaja z nich przedmioty, ktore zazwyczaj okreslane sa mianem "smieciowymi", poniewaz bardzo rzadko sie ich uzywa, jak np. zgnile mieso, proch, nici itp.

jesli chodzi o sama liste dropiacych rzeczy, to tez nie chce jej wprowadzac publicznie na serwer.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości