Admini
#1
Twój nick:Kratos09
Nick oskarżonego:H3zeq
Opis sytuacji:Witam w dniu 08.08.2021 zostałem zbanowany za multikonto mimo iż żadnego nie posiadam. Jeśli tak tutaj traktuje się nowych graczy to ja dziękuje za taką grę.Jeśli ktoś nie wierzy w moja nie winność prosze sprawdzić ip jestem czysty i nie mam nic do ukrycia.
Dowód/Screen:
#2
ok, zrobię nowy post, żeby było widoczne.

więc tak: MarQosan i Adrianno_III mają to samo IP. dość ciekawe, kiedy ty masz nick na forum AdrianIII ale mniejsza w to, możliwy przypadek czy coś, nie mam pojęcia. następnie chwile po ukaraniu tych dwóch kont wchodzi Kratos09. wszystko jest ok, do czasu aż nie zaczyna się ten kawałek rozmowy: 
[Obrazek: 6nWBlRq.png]
[Obrazek: 2Nma2kj.png]
(to są logi z serwera, nie są podrobione, ani nic, można z resztą to sprawdzić, cichy przynajmniej może)

na pierwszym screenie chwalisz się internetem z telefonu i tak, jest to normalne, ale na drugim screenie piszesz, że dostałeś nie dawno bana. kto dostał nie dawno bana? MarQosan i Adrianno_III. logiczne, w taki przypadek ciężko uwierzyć. według mnie kara jest słuszna

jeszcze tak na marginesie, h3zquu nie jakiś H3zeq Tongue
#3
(08-08-2021, 10:27)AdrianIII napisał(a): Twój nick:Kratos09
Nick oskarżonego:H3zeq
Opis sytuacji:Witam w dniu 08.08.2021 zostałem zbanowany za multikonto mimo iż żadnego nie posiadam. Jeśli tak tutaj traktuje się nowych graczy to ja dziękuje za taką grę.Jeśli ktoś nie wierzy w moja nie winność prosze sprawdzić ip jestem czysty i nie mam nic do ukrycia.
Dowód/Screen:

https://youtu.be/PLteDgvYKIM
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości