/info
#1
te /info jest trochę ubogie na trybie, nie ukrywam dlatego proponuję:
- dodanie daty stworzenia wyspy (jeżeli w danych zapisywane są takie informacje)
- ilość spawnerów na danej wyspie (czasem przydatne, by stwierdzić u kogoś problem ze spawnerami)
- ilość wind (fajne byłoby, jakby zliczało ;p)
- rzeczy z limitem i faktyczny stan (np. ile mamy lejków / ilość możliwych do posiadania, czyli da przykładu: 50/60, 49/50 itd, to samo z wagonikami i innymi)

oraz ogólnie na spawnie dodałbym tabliczkę z odnośnikiem do topki pieniędzy... nie jako sam fakt do chwalenia się, ale po prostu by niektórzy wiedzieli, że taka topka faktycznie istnieje na trybie (oraz może do scoreboarda miejsce z topki $ dodać? fajnie też byłoby xd)

//edit: oraz do /wyspa dodać info o komendzie /zwierzeta, bo nie ma a jest komenda
#2
Jestem za. Info o limitach byłoby bardzo przydatne
#3
dobry pomysł tylko z tymi windami to w sumie nie potrzebne według mnie Big Grin
#4
(08-08-2021, 14:58)Chrobras napisał(a): dobry pomysł tylko z tymi windami to w sumie nie potrzebne według mnie Big Grin
niby nie, ale tak żeby pusto nie było Big Grin fajnie jakby naliczało, wtedy byśmy wiedzieli ile tego mamy na wyspach
#5
Z windami co bym proponował to jedynie zwiększenie do 30 odległości xD żeby jak ktoś sobie zrobi grinder mógł śmiało zrobić windę z dołu na górę Big Grin
#6
przy najblizszym restarcie wgra sie poprawka pluginu na /info (nalezy wpisywac samo /info, bo /p info lub /plot info pokaze co innego).
dodalem jedynie informacje kiedy wyspa zostala stworzona, poniewaz nie moge wyswietlac ilosci spawnerow, wind i innych rzeczy.

oprocz tego na skyblocku i adventure poprawilem kolorystyke (zamiast zlotego i szarego jest morski i bialy).
zmienilem tez komendy w /wyspa i /dzialka oraz uporzadkowalem menu dodajac dwie nowe komendy: /gracze i /ustawienia wyswietlajace osobna liste komend.
pojawila sie tez komenda /zwierzeta oraz /blokuj i /odblokuj, bo widocznie zapomnialem jej kiedys dodac.

dodalem rowniez polskie znaki w wiadomosciach dotyczacych wyspy/dzialki.
w przypadku komendy /info kolory na obydwu trybach poprawia sie podczas restartu serwera.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości