limity
#1
Serio na wszystko muszą być limity?
-są na wszystkie plony więc nie można zrobić większej farmy
-są na lejki, nie można nawet sortowni zrobić
-i pewnie na milion innych rzeczy o których jeszcze nie wiem
Jeżeli nie chcecie ich zmieniać to chociaż wypiszcie na co są ustawione limity i w jakiej ilości bo ludzie budują cokolwiek a potem muszą wszystko niszczyć bo są limity
#2
na zwierzęta jest, armor standy i wagoniki
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#3
50 lejków, 20 wagonów z lejkami i 50 plonów np. marchwek na chunk.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#4
proponowałbym zwiększyć limit pól uprawnych do 256 na chunk - bo moim zwierzętom brakuje jedzenia żeby można było zrobić chociaż jedną platformę 50x50
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#5
oraz zwiekszyc leje do 80, aby mozna byla zrobic jakas mala sortownie
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#6
(08-07-2021, 08:53)h3zquu napisał(a):
(08-06-2021, 21:54)Kamill0s napisał(a): proponowałbym zwiększyć limit pól uprawnych do 256 na chunk - bo moim zwierzętom brakuje jedzenia żeby można było zrobić chociaż jedną platformę 50x50
nie za bardzo przesadzasz? według mnie byłoby to zbyt dużo, jak już powiększać to o 10 (do 60), niby nie dużo, ale zawsze coś (mam 4 chunki brodawek na 50 i po zbiorze mam jakieś 100-200$, a to i tak dość szybko rośnie, a co by było na 256, uhuhuhuuuu....)

@up co do lejków 80 też jest przesadą, moim skromnym zdaniem. cichy powiększał już z 40 do 50. jeżeli chcemy znów zwiększenia lejków, to tak jak wcześniej - o 5/10, niż o aż 30...

gdzie tam przesadzam. przy plonach troche musisz się nabiegać - w końcu z ciężkiej pracy będą ciężko zarobione pieniądze ;D
chyba lepsze to niż kolejna farma kasy na afk??

swego czasu na s1 z plonów też był niezły zarobek, nie było limitów i nikt nie protestował, ba! mało kto miał całą platforme plonów - bo, tak jak wyżej napisałem - trochę z tym roboty.

cóż, najwidoczniej nadal będziemy trwać przy najlepszym sposobie zarobku - afczeniu  Tongue

edit:
co do lejków, to z doświadczenia napiszę, że na taką jedną sortownie (budowaną wtedy na s1) szło około 500 lejków, także limit 80 jest jak najbardziej rozsądny ;D

komuchy zabierają naszą wolność
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#7
Cytat:gdzie tam przesadzam. przy plonach troche musisz się nabiegać - w końcu z ciężkiej pracy będą ciężko zarobione pieniądze ;D
chyba lepsze to niż kolejna farma kasy na afk??

swego czasu na s1 z plonów też był niezły zarobek, nie było limitów i nikt nie protestował, ba! mało kto miał całą platforme plonów - bo, tak jak wyżej napisałem - trochę z tym roboty.
 No w sumie to przyłączam się do tego. Na s1 nie pamiętam czy ktoś miał zrobione 50x50 a dało się zarobić. 

Również uważam że można by było ustawić limit na brodawki ale większy niż jest teraz bo one faktycznie dość szybko rosną.

Cytat:co do lejków, to z doświadczenia napiszę, że na taką jedną sortownie (budowaną wtedy na s1) szło około 500 lejków, także limit 80 jest jak najbardziej rozsądny ;D 
Tu też się zgodzę, dużej sortowni się nie zrobi i tak ale zawsze to choć trochę posortowanie itemki.
#8
zwiekszylem limit plonow do 70 szt na chunk oraz limit lejkow do 60 na wyspe, mysle ze tyle na razie wystarczy.
jesli chodzi o s1, to moze tam nie bylo limitu na farmy i mozna bylo zarabiac sprzedajac plony, ale zbyt latwo przychodzily pieniadze przez co gra z czasem stawala sie nudna (poniewaz kazdy mial wszystko)
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości