wyłączenie respienia się zwierząt na wyspie
#1
witam,
proponuję dodać opcję wyłączenia możliwości respienia się zwierząt na wyspie.
mam wyspę która w dużej części składa się z trawy - właśnie na niej respią się zwierzęta.
nie byłoby w tym problemu gdyby nie to, że jeśli chcę mieć pszczoły, to gdy przez zrespione zwierzęta w nocy osiągam limit na wyspę,
a przychodzi dzień - pszczoły nie wychodzą z ula lub po prostu znikają wychodząc - przekraczają limit.
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#2
jestem za, czasami te zwierzęta irytują
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
jestem za zmniejszeniem czestotliwosci respienia, ale nie calkowitej blokadzie (wilki bym wylaczyl przez to, ze zabijaja owce...)
#4
(08-03-2021, 08:25)h3zquu napisał(a): jestem za zmniejszeniem czestotliwosci respienia, ale nie calkowitej blokadzie (wilki bym wylaczyl przez to, ze zabijaja owce...)

miałem na myśli tutaj opcję wyłączenia na swojej wyspie poprzez komendę.
wybacz za niezrozumienie
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#5
(08-03-2021, 08:25)h3zquu napisał(a): jestem za zmniejszeniem czestotliwosci respienia, ale nie calkowitej blokadzie (wilki bym wylaczyl przez to, ze zabijaja owce...)

Tutaj  jestem przeciwny zmniejszenie :Smile Ale jak najbardziej za możliwością wyłączenie Smile 
Sam pamiętam jak zaczynałem grać czekałem aż jakieś zwierzę się pojawi, natomiast przy trawie 50x50 to jest ich za dużo wiec opcja z włączaniem i wyłączaniem była by naprawdę fajna :p

Plus proponuje dodanie do /info licznika stanu zwierząt jak to jest na s1 :p
#6
(08-03-2021, 14:13)Chrobras napisał(a): Plus proponuje dodanie do /info licznika stanu zwierząt jak to jest na s1 :p


jestem za
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#7
odswiezam, dosc istotny temat
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#8
przy najblizszym restarcie pojawi sie komenda /zwierzeta, ktora wylaczy lub wlaczy naturalne pojawianie sie zwierzat na naszej wyspie.
mimo wszystko nadal beda pojawialy sie zwierzeta z jajek, z rozmnazania, z uli itp. o ile nie przekroczy to limitu zwierzat na wyspie.

niestety nie moge dodac do /info informacji o obecnej liczbie zwierzat posiadanych na wyspie ani o tym czy aktualnie jest wlaczone/wylaczone pojawianie sie nowych zwierzat.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości