Powiększenie asortymentu w skupie v2.
#1
Proponuję jeszcze dodać do skupu:
Piórka - 0,10$ za sztukę.
Róże witherowe - 0,50$ za sztukę.
Te 3 nowe strzały, bo nikomu nie są potrzebne - 0,50$ za sztukę.
Trzy rodzaje lodu po 0,15$ za sztukę.
Iskrzyłuda (sea pickle) - 0,20$ za sztukę.
Pnącza za 0,05$ za sztukę.
Czarny barwnik za 0,50 za sztukę.
Nasiona arbuza i melona 0,05$ za sztukę (niekoniecznie).
Zmianę ceny gleby dusz z 0,05 na 0,30-0,50$, ponieważ po głębszym przemyśleniu cena jest zbyt mała, a drop nie jest taki duży.
Zmianę ceny wełny z 0,30$ na 0,50$, bo jedna nić 0,10$ albo usunięcie nici.
Do tego można usunąć ze skupu kulkę gliny, ponieważ można ją przepalić i sprzedać cegły, które są już dodane do skupu.
Jeszcze można dodać z powrotem soul sand stak 128 dolców.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#2
proponuję:

- zwiększyć cenę skupu pszenicy - nie jest proporcjonalna do reszty plonów, a wypada po 1 sztuce.
- zwiększyć cenę skupu brodawek netherowych - cena jest taka sama jak w przypadku reszty plonów, z tym, że uprawa brodawek jest nieco trudniejsza - mianowicie w ciemności i na glebie po której ciężko się chodzi stąd reszta plonów góruje
- dodać rozdymke do skupu
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#3
Jestem za. Zamiast podwyższać cenę pszenicy można dołożyć nasiona pszenicy do skupu
#4
odświeżam
#5
Jestem za Smile
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#6
Odświeżam...
#7
to ja może jeszcze dodam, by zamienić jagody w sklepie na np. jajko kota, albo na coś bardziej pożytecznego (np. nie wiem... dzwon? dla ozdoby? albo coś w ogóle innego) bo jagody można przecież zbierać na spawnie, a zajmują tylko slot w sklepie za jakieś 10$...

i może dodać jakaś tabliczkę, gdzie możemy jakkolwiek uszkodzony łuk sprzedać za nawet 0.10$? dużo ich dropi, a zapychają ciągle lejki....
#8
do skupu dodalem:
pioro - po 0.1$
roza witherowa - po 0.5$
3 strzaly - po 0.5$
3 rodzaje lodu - po 0.15$
torbiel (zamiast czarnego barwnika) - po 0.3$

do sklepu dodalem:
jajko ocelota - za 650$


gleba dusz - zwiekszylem cene z 0.05$ na 0.2$
netherowa brodawka - zwiekszylem cene z 0.15$ do 0.2$
iskrzyluda i pnacza - juz jest dosyc uprawnych roslin w skupie
nici / welna - welne mozna latwo pozyskac z owiec, dlatego jej cena jest nizsza niz nici, w dodatku z tego co wiem z welny nie mozesz zrobic nici, wiec obydwie tabliczki sa uzywane
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości