skup plonów
Witam
Z racji iż wieśniaki zostały zablokowane i nie ma możliwości zarobku z nich proponuje dodać skup plonów tj. marchewki, ziemniaki, dynie, melony, trzcina. Wiele graczy z pewnością na swoich działkach ma farmy automatyczne, które teraz stały się bezużyteczne, a zawsze fajnie jak będzie możliwość pozbycia się tych rzeczy za skromną kwotę na skupie. Pozdrawiam Smile
[Obrazek: zC5Yd0s.png]
rowniez stone w skupie powinnien byc wiecej wart
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
(07-28-2021, 13:01)Welia_ napisał(a): Witam
Z racji iż wieśniaki zostały zablokowane i nie ma możliwości zarobku z nich proponuje dodać skup plonów tj. marchewki, ziemniaki, dynie, melony, trzcina. Wiele graczy z pewnością na swoich działkach ma farmy automatyczne, które teraz stały się bezużyteczne, a zawsze fajnie jak będzie możliwość pozbycia się tych rzeczy za skromną kwotę na skupie. Pozdrawiam Smile

jestem za, plus!!!!
reffff
niedlugo na spawnie pojawia sie osadnicy z roznymi profesjami/wygladem tak jak ma to miejsce w wioskach, ale beda mialy zmieniony asortyment, bo bedzie teraz staly, bez przecen, blokad itp.,

oferty wymiany beda ustalone recznie tak jak w jakims sklepiku, wiec moga nie byc tak atrakcyjne jak mozna bylo spotkac w wioskach, ale beda podane "na tacy", bez szukania po surowcowej i expienia osadnikow.

na ten moment wymyslamy z h3zquu dostepne opcje wymian, itemy, koszt itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]
Na ten moment ofery są fajne, dodałem kilka swoich heskowi
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
no i kox, cichy jesteś super
wątek do zamknięcia Smile
(07-29-2021, 23:33)Welia_ napisał(a): no i kox, cichy jesteś super
wątek do zamknięcia Smile
to ja zamykam, wszelkie informacje zostaną podane raczej w tym wątku: https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=46476
kiedy nawet w mc próbujesz się sprzedać:
[Obrazek: 80bec448e49b5.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości