Utopce
#1
Przez 1.5h bicia utopców na 3 spawnerach wydropiłem te itemki:
[Obrazek: 3qPuUqA.png]

Według mnie w tym momencie są całkowicie nie opłacalne. Więc proponował bym:
- szanse na wydropienie trójzębu z moba który go ma
- dodanie ryb na skup
- utworzenie skrótów bloków koralowców itp, tak żeby VIP'y mogły robić sklepi z nimi

- ustawienie, że mob jest cały czas pasywny - obecnie jest tylko w dzień, co spowodowało by, że przy expiarce takiej jak na ss poniżej moby opadały by na ziemie a nie pływały

[Obrazek: i0o8DjL.png]

Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje to niech też się wypowie co wprowadzić :p
#2
1. jestem przeciwny, trójząb ma być drogim przedmiotem. obecnie dropi tylko z luckyblocków i niech tak zostanie, niech będzie chociaż tym jednym przedmiotem, ciężkim do zdobycia.

2. za

3. obojętne mi to

4. jestem przeciwny. utopce powinny pływać, a jeżeli chcesz sobie znaleźć kolejną farmę polegającą na afczeniu i biciu na macro, to nie tędy droga. opadające utopce nie oddają sensu nazwie tego moba, a dla gracza robią zwykłą farmę pieniędzy (potki, koralowce oraz inne cenne przedmioty).
#3
W tym momencie te moby są g warte Big Grin drop jest bardzo słaby i nie da się na nich zarobić. Sam koralowiec jest ładny ale i tak ludzie go nie będą kupować bo na serwerze jest top kasy a nie top wyglądu więc nikt nie bedzie wydawał $$ żeby coś ładnie wyglądało.

Poza tym odnosząc sie do towjej wypowiedzi to:
1. Spoko ale i tak by można było coś dodać żeby te moby były opłacalne. Bo nie dość że wolno się respią to jeszcze nic z nich nie leci na czym można zarobić.

4. Mówisz do mnie że ja farmie a to ty jesteś jedyną osobą na tym modzie co chciała zrobić by utopce spływały w dane miejsce :p wszyscy inni robią takie arenki do biegania w tym stylu co ja zrobiłem Big Grin Może faktycznie ustawienie pasywności to jest za duże ułatwienie, dlatego istnieje coś takiego jak forum z możliwością wypowiedzi innych graczy i ostateczne rozważenie przez właściciela Big Grin

Ps. Dostałem bana za cheaty ostatnio i to starczy, a jeżeli chcesz sobie połechtać ego to znajdź sobie inny sposób niż pisanie że lecę na macro bo jakoś jak od czasu bana sprawdzałeś mnie z 10 razy i ani razu nic nie miałem Smile Więc może zamiast tych mobów pasywnych chociaż ty zmienisz nastawienie do mnie na chociaż neutralne xD
#4
dobrze, to ja jeszcze się odniosę do twych słów.
1. to można odblokować te muszle łodzika, czy jak to tam czy coś innego, nie wiem ale trójząb jest zbyt przerażającym dodatkiem.

4. kombinowałem na 10 różnych sposobów, koniec końców i tak się nie udało, bo jak się okazuje - w wodzie się blokują, a poza zbiornikiem też się respią... a zmiana, którą opisujesz jest zbyt mocna, odbiera to po prostu sens moba...

ps. ja nie mam czegoś takiego, że a kogoś nie lubię, to będę go męczył itd. obserwowałem cię tylko dlatego, że zbyt długo zwracałeś na siebie uwagę (przez ~4 dni, nie jestem pewny ile dokładnie potrafiłeś pisać na ogólnym, że masz cheaty, co się potem okazało faktem), nie moja wina, że stałeś się dla mnie podejrzliwy. "macro" było tylko przykładem tego, jak ta propozycja może w mocny sposób ułatwić "wspomagacze" oraz "zarabianie" (diamenty itp).
#5
4. zobacz czy jak jest dzień to czy ten spływ działa. jeżeli nie to znaczy, że ustawienie moba na pasywny dalej spowoduje, że nie będzie można zrobić auto farmy :p a bedzie trzeba chodzić i je bić Tongue ale wydaje mi się że będą spływać :x
#6
Odświeżam
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#7
ryby w skupie niebawem sie pojawia (w tym nowo budowanym, pod ziemia)

dodalem skroty do koralowcow, ktore wystepuja na serwerze (po lewej stronie skrot, po prawej pelna nazwa):
tubecblock: tube_coral_block
bubblecblock: bubble_coral_block
firecblock: fire_coral_block
horncb: horn_coral_block
tubec: tube_coral
firecfan: fire_coral_fan
bubblecfan: bubble_coral_fan
firec: fire_coral
hornc: horn_coral
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości