patyk pomiarowy.
#1
wpadłem sobie na dość fajny pomysł, podczas właśnie mierzenia odległości do budowania...

proponuję dodanie coś w stylu patyka pomiarowego. działałby on na zasadzie worldedita - po prostu zaznaczamy początek/koniec, a patyk nam liczy ile to jest dokładnie bloków. jest to mega przydatne przy budowaniu platformy, bo wtedy mniej więcej możemy się zorientować, ile nam tak na prawdę potrzeba budulca, aby zrobić pełną platformę, czy też ściankę wyspy bądź mobgrinder. według mnie pomysł jest bardzo dobry i jest raczej wykonalny na obecnej wersji (1.16)

można nawet zrobić tak, aby było pokazane co zaznaczyliśmy (particlesem, np. oba rogi zaznaczone particlesem, takim dymkiem, nie wiem)

crafting tego może wyglądać nawet tak: 8 złota wokoło i w środku 1 płomienna różdzka, bądź 8 diamentów i normalny patyk, nie wiem, to już jest do wyboru, byleby takie coś zostało dodane i działało.
#2
Jestem za.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
Jak najbardziej za
[Obrazek: F3BbIq9.gif]
#4
Jestem za hm przeczytałem zamiast "pomiarowy" "pomidorowy"
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#5
(07-06-2021, 15:38)h3zquu napisał(a): proponuję dodanie coś w stylu patyka pomiarowego. działałby on na zasadzie worldedita - po prostu zaznaczamy początek/koniec, a patyk nam liczy ile to jest dokładnie bloków

No czyli miarka
#6
(07-06-2021, 18:34)Azazel napisał(a):
(07-06-2021, 15:38)h3zquu napisał(a): proponuję dodanie coś w stylu patyka pomiarowego. działałby on na zasadzie worldedita - po prostu zaznaczamy początek/koniec, a patyk nam liczy ile to jest dokładnie bloków

No czyli miarka
ta, wolałem użyć nazwy bardziej pasującej do wyglądu... na patyku to wyglądałoby idealnie, dlatego patyk pomiarowy ;p
#7
pewnie że za.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#8
(07-24-2021, 13:33)h3zquu napisał(a):
(07-22-2021, 08:25)h3zquu napisał(a):
(07-15-2021, 15:58)h3zquu napisał(a): ref

ref.....
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#9
ref
#10
(08-02-2021, 18:16)h3zquu napisał(a): ref


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości