dropik
#1
przez całą noc na spawnie biłem huski i straye i powiem szczerze... szału z dropem nie ma, wydropiło mi może najwięcej 9 uschniętych krzaków, a złota nic na przykład (no chyba, że ze szkieleta)... dlatego proponuję zmienić delikatnie dropik:

1) straye:
- dodać kości i dorównać strzały w wartości takiej samej jak szkielety (również na looting 3), to jest tylko inny rodzaj szkieletów...
- dodać diament o takiej samej wartości jak u innych mobów.
- dodać węgiel
- oraz oczywiście... zwiększyć drop lapisu, strzał z zaklęciami oraz lodu, bo serio, mało ich leci porównując do np. innych mobów typu zombie itd


2) huski:
- wyrównać drop ze zgniłego mięsa tak jak z zombie (to inny wariant zombie tylko... a szału też nie ma)
- dodać diament o takiej samej wartości jak u innych mobów.
- dodać redstone
- zwiększyć drop złota (u szkieletów np. wartość jest większa niż u huska jak sprawdzałem po wybijaniu...)
- zwiększyć drop ogólnie łańcuchów itd, bo trochę smutno, że wybijając cała 1 noc minecraftową huski dostaje... uschnięte krzaki, dodatkowo męcząc się z innymi mobami, to już w ogóle...

3) utopce:
- zgniłe mięso - to samo co wyżej
- dodanie redstone
- dodanie złota
- zwiększenie dropu ogólnie...

4) creepery:
- usunięcie cobblestone
- usunięcie wodorostów
- dodanie iskrzydeł
- dodanie czernitu

oraz do normalnych zombie o przywrócenie lili wodnych... myślałem tylko o pnączach i wodorostach, ale lilie u zombiaków akurat były przydatne...
#2
Jestem za.
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#3
ref
#4
do utopcow nie dodalem redstone, zlota i czernitu, poniewaz ze wszystkich mobow maja bardzo duzo roznych przedmiotow w dropie, ale za to wyjatkowo zwiekszylem im drop diamentow.

jesli chodzi o reszte wymienionych propozycji, to wszystkie wprowadzilem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości