utopce
#11
yhym, a ten... nawet jakbym dał magmę w wodzie (wtedy itemki się przyciągają, bądź soul sand), to czy będą one mi się normalnie respić? bo próbuję coś wymyśleć, by nie pływać w te i w te zbierając itemki...
#12
(06-25-2021, 14:43)h3zquu napisał(a): yhym, a ten... nawet jakbym dał magmę w wodzie (wtedy itemki się przyciągają, bądź soul sand), to czy będą one mi się normalnie respić? bo próbuję coś wymyśleć, by nie pływać w te i w te zbierając itemki...

ja zbudowalem taka wodna jaskinie, ale pod spodem zastawilem wode tabliczkami tak aby nie splywala i moglem chodzic pod woda i je zabijac
utopce pojawialy sie obok spawneru w wodzie, ale niestety nie chcialy z niej wyjsc i musialem bic je od dolu, a czasem i z nimi plywac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
(06-25-2021, 17:56)Cichusek napisał(a):
(06-25-2021, 14:43)h3zquu napisał(a): yhym, a ten... nawet jakbym dał magmę w wodzie (wtedy itemki się przyciągają, bądź soul sand), to czy będą one mi się normalnie respić? bo próbuję coś wymyśleć, by nie pływać w te i w te zbierając itemki...

ja zbudowalem taka wodna jaskinie, ale pod spodem zastawilem wode tabliczkami tak aby nie splywala i moglem chodzic pod woda i je zabijac
utopce pojawialy sie obok spawneru w wodzie, ale niestety nie chcialy z niej wyjsc i musialem bic je od dolu, a czasem i z nimi plywac.

mozna prosic link do save badz jakis krotki filmik jak to wyglada?
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#14
(06-25-2021, 18:34)werczimita778 napisał(a):
(06-25-2021, 17:56)Cichusek napisał(a):
(06-25-2021, 14:43)h3zquu napisał(a): yhym, a ten... nawet jakbym dał magmę w wodzie (wtedy itemki się przyciągają, bądź soul sand), to czy będą one mi się normalnie respić? bo próbuję coś wymyśleć, by nie pływać w te i w te zbierając itemki...

ja zbudowalem taka wodna jaskinie, ale pod spodem zastawilem wode tabliczkami tak aby nie splywala i moglem chodzic pod woda i je zabijac
utopce pojawialy sie obok spawneru w wodzie, ale niestety nie chcialy z niej wyjsc i musialem bic je od dolu, a czasem i z nimi plywac.

mozna prosic link do save badz jakis krotki filmik jak to wyglada?
oraz przydałoby się zrobić tabliczkę z informacją o nich, bo niektórzy nie wiedzą jak zbudować to, jakie muszą być warunki itd.
#15
(06-26-2021, 18:18)h3zquu napisał(a):
(06-25-2021, 18:34)werczimita778 napisał(a):
(06-25-2021, 17:56)Cichusek napisał(a):
(06-25-2021, 14:43)h3zquu napisał(a): yhym, a ten... nawet jakbym dał magmę w wodzie (wtedy itemki się przyciągają, bądź soul sand), to czy będą one mi się normalnie respić? bo próbuję coś wymyśleć, by nie pływać w te i w te zbierając itemki...

ja zbudowalem taka wodna jaskinie, ale pod spodem zastawilem wode tabliczkami tak aby nie splywala i moglem chodzic pod woda i je zabijac
utopce pojawialy sie obok spawneru w wodzie, ale niestety nie chcialy z niej wyjsc i musialem bic je od dolu, a czasem i z nimi plywac.

mozna prosic link do save badz jakis krotki filmik jak to wyglada?
oraz przydałoby się zrobić tabliczkę z informacją o nich, bo niektórzy nie wiedzą jak zbudować to, jakie muszą być warunki itd.
ref, bo gracze dalej nie wiedzą (ja też) jak je zbudować...
#16
tak to u mnie wyglada: https://imgur.com/a/H6OThqt (jest kilka zdjec)
na ostatnim zdjeciu sciane zbudowalem z roznych blokow aby bylo widac wielkosc.
wedlug mnie jest to minimalny zbiornik w ktorym sensownie pojawiaja sie utopce, w mniejszych tez daja rade, ale nie zawsze chce sie zespawnowac.

woda w zbiorniku ma obszar 5x5x5 blokow, centralnie na srodku jest spawner
dla wygody pod zbiornikiem postawilem tabliczki aby dalo sie chodzic i zabijac moby plywajace nad woda.
czasami zdarzy sie, ze utopce wyladuja na dnie lub zespawnuja sie poza woda.
w zbiorniku musi byc ciemno, nie wiem jaki wplyw maja latarnie i inne zrodla swiatla.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#17
to ja jeszcze zadam pytanko... czy dropią one to, co mają w ręku? (muszle i trójzęby, bo się pojawiają z nimi), jak muszli nie dropią - to można dodać Big Grin (+ dorzucę ten wątek: https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=46415 )


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości