Czas
#1
Question 
Cześć!

Co powiecie na komendę/plugin, który pozwoli zmienić czas gry w grze tylko dla gracza.
Gracz może sobie wybrać, czy chce grać tylko w dzień, tylko w nocy oraz na normalnym cyklu dnia i nocy?

Można używać shaderów/gammy w nocy, ale to wszędzie jest jasno, nie tylko na zewnątrz.
#2
musiałoby to działać w stylu /vote day/night, gdzie musiałoby być minimalnie połowa głosów/liste osób online na trybie, żeby zmienić daną porę, gdyż jakby wszyscy mieli /time set day, albo inną komendę to by co chwilę zmieniali sobie porę, co powodować mogłoby to lagi. dla mnie to jest takie se, jedynie urozmaici tylko komuś używanie w nocy shaderów. ;p
#3
Jeśli będzie musiała być minimalna ilość głosów z połowy listy online, to to będzie bezsens, bo zazwyczaj 75% osób jest AFK
#4
(06-20-2021, 11:21)MobixeM napisał(a): Jeśli będzie musiała być minimalna ilość głosów z połowy listy online, to to będzie bezsens, bo zazwyczaj 75% osób jest AFK
to wyobraź sobie sytuację, gdzie gracz X chce mieć noc, a gracz Y notorycznie mu to zmienia na dzień i tak w kółko w dość szybkim czasie. prawdopodobne skutki: lagi oraz pewne obciążenia. głosowanie ma ten sens, że niekoniecznie musisz zagłosować, ja zarzuciłem propozycją, że musi być to 50%, ale równie dobrze może to być 25%, a nawet 75, bo danie każdemu komendy na zmianę pory dnia jest złym pomysłem.
#5
Nie chodziło mi o to, że gracz ma komendę do zmiany pory dnia na całym serwerze, a żeby mógł zmienić tylko u siebie
#6
(06-20-2021, 11:28)MobixeM napisał(a): Nie chodziło mi o to, że gracz ma komendę do zmiany pory dnia na całym serwerze, a żeby mógł zmienić tylko u siebie
nie da się, gdyż wszystkie wyspy są na jednym świecie... zmiana pory u siebie = zmiana pory dnia u każdego, nie zrobisz przecież kwadratowej dziury 50x50 z nocą w dzień. jakby wyspy były na osobnych światach to ok, ale w tym przypadku nie da się, jedynie poprzez głosowanie na całym świecie.
#7
(06-20-2021, 11:02)MobixeM napisał(a): Cześć!

Co powiecie na komendę/plugin, który pozwoli zmienić czas gry w grze tylko dla gracza.
Gracz może sobie wybrać, czy chce grać tylko w dzień, tylko w nocy oraz na normalnym cyklu dnia i nocy?

Można używać shaderów/gammy w nocy, ale to wszędzie jest jasno, nie tylko na zewnątrz.

bezsens. na nie.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#8
poszperałem trochę i znalazłem plugin na takie głosowanie: https://www.spigotmc.org/resources/timev...1-16.7312/
nie widzę jakoś problemu z jego wgraniem, gorzej tylko bedzie chyba z konfiguracją, ale warto spróbować...
#9
jednak tego nie będzie Sad


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości