coś świeżego.
#21
(10-03-2021, 18:10)Cichusek napisał(a): nie da sie dodac statystyk zebranych plonow, przynajmniej nie tych ktore zostaly zniszczone przez wode itp Sad

bardziej chodzi o te zniszczone ręcznie.
czyli nie ma co liczyć na dodanie ich nawet w późniejszym czasie?
pamiętam, że na skygrid podliczało zebrane plony, nie dałoby się przesłać takich danych do bazy?

edit:
zauważyłem, że w statystykach pieniędzy pokazuje zawsze .00$
dodatkowo, chciałbym zapytać o zamianę czasu przegranego na miesiące - miesiąc zaliczany jest jako 30 dni, czy 31?
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#22
(10-06-2021, 15:34)Kamill0s napisał(a):
(10-03-2021, 18:10)Cichusek napisał(a): nie da sie dodac statystyk zebranych plonow, przynajmniej nie tych ktore zostaly zniszczone przez wode itp Sad

bardziej chodzi o te zniszczone ręcznie.
czyli nie ma co liczyć na dodanie ich nawet w późniejszym czasie?
pamiętam, że na skygrid podliczało zebrane plony, nie dałoby się przesłać takich danych do bazy?

edit:
zauważyłem, że w statystykach pieniędzy pokazuje zawsze .00$
dodatkowo, chciałbym zapytać o zamianę czasu przegranego na miesiące - miesiąc zaliczany jest jako 30 dni, czy 31?

postaram sie niebawem dodac takie statystyki upraw, nie wiem jeszcze czy beda dobrze dzialac.

statystyki wyswietlaja dane formatujac je do bardziej przejrzystego wygladu, plugin ktory zapisuje ilosc pieniedzy graczy zaokragla je do pelnych liczb, dlatego statystyki zawsze na koncu wyswietlaja .00

czas gry jest mierzony w sekundach, zrobilem jakis prosty przelicznik aby rowniez bylo to bardziej czytelne, wiec 1 miesiac to 30 dni, nie da sie zrobic inaczej, bo nie wiadomo kto w jakim miesiacu gral ile sekund itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#23
przy najblizszym restarcie pojawia sie statystyki (trzeba wejsc na serwer aby plugin je zczytal):
- zebrane sadzonki burakow
- zebrane sadzonki marchewek
- zebrane sadzonki ziemniakow
- zebrana pszenica

te statystyki niestety nie zliczaja ile marchewek/ziemniakow itp udalo nam sie zebrac z rozwalonej sadzonki, tylko zlicza kazda rozwalona sadzonke jako 1 sztuke, czyli jak zniszczymy recznie sadzonke marchewki i wypadnie nam X sztuk, to do statystyk bedzie tylko +1.

zmienilem rowniez emoji statystyki:
- posadzonych roslin w doniczkach
[Obrazek: sygnaturka.png]
#24
A da się dodać ilosc wykopanych luckybloków?
#25
a ja do ogólnych dodałbym ilość pobrań launchera skylandu jeszcze, bo w sumie czemu nie ;p
#26
oraz do skyblocka 2.0 przydałyby się statystyki z króla wzgórza.

oraz może ze skywarsów dot. wygranych aren itp? Tongue
#27
(10-10-2021, 10:34)h3zquu napisał(a): oraz do skyblocka 2.0 przydałyby się statystyki z króla wzgórza.

oraz może ze skywarsów dot. wygranych aren itp? Tongue

tych skywarsow jeszcze nie testowalem czy sie da.
dodalem pozycje Król Wzgórza, pokazuje ilosc punktow i ilosc wygranych
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości