Sklep
#1
Witam z tej strony Szymi.
Wychodzę z propozycja powiększenia sklepu na classicu bo jest znacznie za mały dużo osób by chciało by ten sklep był po prostu większy. Wink 


Pozdrawiam Heart
#2
jeszcze jak
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#3
za chociaz nie gram cl ...
[Obrazek: F3BbIq9.gif]
#4
akurat classic posiada chyba najwiecej przedmiotow w sklepie ze wszystkich trybow, czego ci w nim brakuje?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
ciemny pryzmaryn byłby git opcją, a tak szczerze to nie wiem co więcej, sklep jest raczej ok...
#6
(06-05-2021, 06:47)Cichusek napisał(a): akurat classic posiada chyba najwiecej przedmiotow w sklepie ze wszystkich trybow, czego ci w nim brakuje?

można dodać do skupu głowe mroczaka, cene sam sobie ustawisz, bo jakby inaczej
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#7
(06-05-2021, 12:50)Errrixon napisał(a):
(06-05-2021, 06:47)Cichusek napisał(a): akurat classic posiada chyba najwiecej przedmiotow w sklepie ze wszystkich trybow, czego ci w nim brakuje?

można dodać do skupu głowe mroczaka, cene sam sobie ustawisz, bo jakby inaczej
wałkowany temat głowy mrocznego był wiele razy, jest to unikatowy przedmiot, który nie powinien znaleźć się w skupie.
#8
sklep: brakujące sadzonki drzew ,kwarc , bloki morskie(all) ,slime (wysoka cena),szmaragdy
skup: slime,brodawki, szmaragdy, netherowe cegły
#9
(06-07-2021, 20:49)UltimateHaze napisał(a): sklep: brakujące  sadzonki drzew ,kwarc , bloki morskie(all) ,slime (wysoka cena),szmaragdy
skup: slime,brodawki, szmaragdy, netherowe cegły
nie jestem za dodaniem wszystkich bloków morskich, gdyż powinny być unikatowe, do zdobycia tylko ze świątyni. jak będą w sklepie, to każdy będzie je kupować, zamiast zdobyć, a nie o to chodzi na trybie freebuildowym z surowcową...
brodawki tak średnio też mi siadają, przez to, że każdy ich sporo ma na potki... ich cena musiałaby być równa 0.10, albo 0.15. co do slime to jestem za, ale emeraldy w sklepie? nie, a w skupie muszą być poniżej ceny diamentów (50$?), bo będzie jak wcześniej...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości