pvp
#1
Witam, proponował bym, alby wywalić z pvp roże withera, magma bloki i ogien, gdyz nawet chodzac 4fun, badz bijac sie, dostaje sie od tego dmg, i niszczy sie szybciej set
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#2
mi to obojetne
[Obrazek: F3BbIq9.gif]
#3
(06-04-2021, 21:54)werczimita778 napisał(a): Witam, proponował bym, alby wywalić z pvp roże withera, magma bloki i ogien, gdyz nawet chodzac 4fun, badz bijac sie, dostaje sie od tego dmg, i niszczy sie szybciej set

Imo całość powinni wypi dolic i zrobić normalne pvp, dla super klepy, a nie przepychania się między zbędnymi blokami/dekoracjami.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#4
(06-04-2021, 22:48)Errrixon napisał(a):
(06-04-2021, 21:54)werczimita778 napisał(a): Witam, proponował bym, alby wywalić z pvp roże withera, magma bloki i ogien, gdyz nawet chodzac 4fun, badz bijac sie, dostaje sie od tego dmg, i niszczy sie szybciej set

Imo całość powinni wypi dolic i zrobić normalne pvp, dla super klepy, a nie przepychania się między zbędnymi blokami/dekoracjami.
pvp było budowane na wzór s1, a przeszkody daliśmy tak, by nie było za łatwo tam, przez rok nikomu to raczej nie przeszkadzało ;p

co do wątku, to mi to w sumie obojętne, mało kto i tak korzysta z tego pvp ;p
#5
(06-05-2021, 11:53)h3zquu napisał(a):
(06-04-2021, 22:48)Errrixon napisał(a):
(06-04-2021, 21:54)werczimita778 napisał(a): Witam, proponował bym, alby wywalić z pvp roże withera, magma bloki i ogien, gdyz nawet chodzac 4fun, badz bijac sie, dostaje sie od tego dmg, i niszczy sie szybciej set

Imo całość powinni wypi dolic i zrobić normalne pvp, dla super klepy, a nie przepychania się między zbędnymi blokami/dekoracjami.
pvp było budowane na wzór s1, a przeszkody daliśmy tak, by nie było za łatwo tam, przez rok nikomu to raczej nie przeszkadzało ;p

co do wątku, to mi to w sumie obojętne, mało kto i tak korzysta z tego pvp ;p
to usuńmy je
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości