ruda złota
#1
witam,
z racji na to, że nie ma możliwości zdobycia rudy złota, wpadłem na propozycje aby dodać ją jako drop z pigmenów - z szansą taką samą lub niższą jak debrisy - po to by zrobić z niej blok luksusowy
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#2
Propozycji na umieszczenie tego jest sporo xd
Ja uważam ze można by było zmniejszyć o polowe drop netherowej rudy złota a w zamian dodać złocony czernit Wink
#3
miałem zrobić osobny temat, ale skorzystam z sytuacji.

ja proponowałbym bardziej dodać generator stone, który mógłby generować tylko cobblestone, dioryt, andezyt i granit. nie są one jakimiś drogimi bloczkami, ale na pewno są ładne dla budowniczych, w zamian dla mobów typu zombie można dodać złocony czernit, czy też tą rudę złota, a nawet inne przedmioty, typu żółwia skorupa itp. testowałem plugin już na generatory i jest prosty do konfiguracji, więc dodanie takiego spawneru i ustawienie, nie byłoby jakimś wielkim problemem, link niżej dałem. według mnie dodanie takiej "cobblarki", czy jak to tam mogę nazwać nie da zbyt dużo, oprócz andezytu, diorytu i może cobble + atak moba... ;p
https://www.spigotmc.org/resources/kgene...-16.79246/
#4
r   e   f
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#5
(06-13-2021, 18:04)h3zquu napisał(a):
(06-06-2021, 08:28)h3zquu napisał(a):
(05-30-2021, 14:54)h3zquu napisał(a): miałem zrobić osobny temat, ale skorzystam z sytuacji.

ja proponowałbym bardziej dodać generator stone, który mógłby generować tylko cobblestone, dioryt, andezyt i granit. nie są one jakimiś drogimi bloczkami, ale na pewno są ładne dla budowniczych, w zamian dla mobów typu zombie można dodać złocony czernit, czy też tą rudę złota, a nawet inne przedmioty, typu żółwia skorupa itp. testowałem plugin już na generatory i jest prosty do konfiguracji, więc dodanie takiego spawneru i ustawienie, nie byłoby jakimś wielkim problemem, link niżej dałem. według mnie dodanie takiej "cobblarki", czy jak to tam mogę nazwać nie da zbyt dużo, oprócz andezytu, diorytu i może cobble + atak moba... ;p
https://www.spigotmc.org/resources/kgene...-16.79246/
to ja też sobie refne..
#6
(05-30-2021, 14:54)h3zquu napisał(a): miałem zrobić osobny temat, ale skorzystam z sytuacji.

ja proponowałbym bardziej dodać generator stone, który mógłby generować tylko cobblestone, dioryt, andezyt i granit. nie są one jakimiś drogimi bloczkami, ale na pewno są ładne dla budowniczych, w zamian dla mobów typu zombie można dodać złocony czernit, czy też tą rudę złota, a nawet inne przedmioty, typu żółwia skorupa itp. testowałem plugin już na generatory i jest prosty do konfiguracji, więc dodanie takiego spawneru i ustawienie, nie byłoby jakimś wielkim problemem, link niżej dałem. według mnie dodanie takiej "cobblarki", czy jak to tam mogę nazwać nie da zbyt dużo, oprócz andezytu, diorytu i może cobble + atak moba... ;p
https://www.spigotmc.org/resources/kgene...-16.79246/

zaebyste
[Obrazek: NbTGMw.png]
#7
zamiast generatora itp. dodalem dwa nowe moby na serwer, mozna kupic spawnery w sklepiku lub farmic przedmioty na wyspie ze spawnerami.

posuch (husk) posiada taki drop: zlocony czernit, ruda zlota, sztabka zlota, samorodek zlota, lancuch, roza witherowa, iskrzyluda, uschniety krzak oraz zgnile mieso

tulacz (stray) z kolei dropi: blok sniegu, wszystkie rodzaje lodu, lapis, zolwia skorupe (helm), zwykla strzale, strzale zatrucia, strzale krzywdy i strzale spowolnienia

spawnery mozna kupic w sklepiku po 5000$/szt, maksymalna ilosc postawionych spawnerow na wyspie sie nie zmienila, wiec trzeba wymyslic, ktore moby chce sie farmic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości