king of the hill
#1
Wpadłem w sumie na fajny pomysł... skoro na Classicu jest "mini-gra" (jeżeli mogę tak to nazwać w sumie) w postaci Strzelnicy, to może dodać na SkyBlocka 2.0 coś w stylu "King of the Hills", czyli po prostu knockamy się, a osoba będąca najdłużej w wyznaczonej strefie wygrywa całą gierkę. Do takiego czegoś wystarczyłyby 2, no może 3 osoby. Dla zwycięzcy byłaby może nagroda (nie duża, ale np. kilka groszy, itp). Jedynie, co byłoby potrzebna to osobna, malutka wysepka... ;p 

Szukałem do tego gotowych pluginów... nie znalazłem niestety nic na 1.16 (jedynie <1.13), a jak już, to po 10 dolarków... ;p myślę, że cichy dałby radę napisać na to plugin... ;p
#2
I'm za.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#3
Jestem zaa
#4
beda problemy z antyknockiem cheaterow
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
(05-29-2021, 07:29)Cichusek napisał(a): beda problemy z antyknockiem cheaterow

w sumie racja ale będzie można wtedy łatwo wyłapywać cheaterów Smile
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#6
(05-29-2021, 07:29)Cichusek napisał(a): beda problemy z antyknockiem cheaterow
to jest minigra, każdy kto będzie chciał grać w to i będzie jakiś cheater, to prawdopodobnie znajdzie się też osoba, co go nagra i wrzuci po prostu na forum, czy też wyśle któremuś z nas na discordzie. zdaję sobie sprawę, że antycheat na antyknocka działa tak 2/10, ale no można zaryzykować...
#7
gierka jest juz dostepna na skyblocku.
wejscie na wyspe z arena jest od strony sklepiku lub wyspy pvp.

ogolnie tak wyglada rozgrywka:
- po dolaczeniu do gry teleportuje nas do poczekalni, jesli dolacza minimum 2 osoby rozpoczyna sie odliczanie do wystartowania rozgrywki (30s), w tym czasie moga jeszcze dolaczyc kolejne osoby
- przy starcie gry wszyscy sa teleportowani na arene i otrzymuja specjalne eq z dosyc dobrym odrzutem przy uderzeniu
- na arenie nie dostaje sie obrazen od upadku i od innych graczy, wiec przeciwnikow po prostu trzeba "spychac"
- celem gry jest dotarcie na szczyt wzgorza i utrzymanie sie na nim jak najdluzej w pojedynke, jezeli na szczycie (na bedrockach) beda staly dwie osoby lub wiecej, to nikt wtedy nie bedzie zdobywal punktow
- kazda sekunda stania na szczycie wzgorza daje nam +1pkt
- po 120s konczy sie gra i wygrywa osoba, ktora zdobyla najwiecej punktow (najdluzej stala na szczycie)
- dozwolone jest zawieranie sojuszy itp., ale trzeba pamietac, ze na szczycie moze stac tylko jedna osoba aby punkty lecialy, wiec jeden gracz moze siedziec na szczycie, a drugi bedzie spychal reszte przeciwnikow, tak czy siak zwyciezca zostanie okrzykniety ten, ktory stal na szczycie
- po rozpoczeciu gry na arenie nie da sie z niej wyjsc, mozna jedynie wylogowac sie gry, ale wtedy nie zostana nam przyznane zdobyte punkty i wygrane nawet jesli bedziemy prowadzic podczas gry

pozniej jeszcze zostanie dodana tablica z topka najlepszych graczy (ranking wedlug wygranych rund), ale musi sie uzbierac odpowiednia ilosc statystyk aby sie pojawila.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
pogczamp sprawdziłem przed chwilą ale nikt nie chce tam dołączyć do gierki może jak ludzi ze szkoły wrócą to pograją, ale ogólnie wygląda zaskakująco.
Niedostępny
#9
Znowu nie działa jak coś.

//działa ~hezk
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości