scam multikonta
#1
Twój nick:xZioMatix
Nick oskarżonego:kamiej, gosciu_, fajny1239, klusja97, rower98
Opis sytuacji:Zalecam danie temu panu bana ip na zawsze, ponieważ jest on znany z nicków wyżej jak i również scamów, ponieważ oscamował on Defflana czy jakoś tak i również mnie oscamował na 5 główek ale zmieżam do tego że na 100% są to jego mk ponieważ oscamował mnie i dodał tamte nicki na działkę a potem swoje konto usunął i zaczął robić podejrzane rzeczy jak wynoszenie itemków na inne działki z multikont poczym wyszedł z serwera.Należy mu sie ban bo był scamerem i zakładał mk.
Dowód/Screen:niepotrzebny
Niedostępny
#2
Za scam nie dostanie bana, jesli nie masz dowod. Moze jedynie dostac za multikonta, i raczej nie na zawsze.
Niedostępny
#3
(05-22-2021, 13:22)JTdiro napisał(a): Za scam nie dostanie bana, jesli nie masz dowod. Moze jedynie dostac za multikonta, i raczej nie na zawsze.

tak lecz Defflat czy coś takiego został oscamowany więc chcę aby admini brali to pod uwagę
edit: i to przez tego typka najprawdopodobniej
Niedostępny
#4
(05-22-2021, 13:37)xZioMatix napisał(a):
(05-22-2021, 13:22)JTdiro napisał(a): Za scam nie dostanie bana, jesli nie masz dowod. Moze jedynie dostac za multikonta, i raczej nie na zawsze.

tak lecz Defflat czy coś takiego został oscamowany więc chcę aby admini brali to pod uwagę
edit: i to przez tego typka najprawdopodobniej
nie będę karał innego gracza bez dowodu na to, co zrobił. jeżeli nie masz dowodu, to trudno.

gosciu_ i fajny1239 mają inne ip, cała reszta zbanowana na 4 dni.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości