sklepik graczy i reklamy
#1
Zamiast spamić na chacie ,,Macie na sell iron? Macie na sell dirt?'' to można by było zrobić komendę /sklepik graczy .
Będą tam itm wystawiane przez innych graczy. Jedna osoba mogła by wystawić maksymalnie 3-5 ofert. Po kliknięciu na itm pojawiło by się ,,Czy akceptujesz transakcję?'' Po kliknięciu Tak itemek dostawał by się nam do eq  i pobierało $$$$$. Zapobiegło by to spamieniu na chacie i grało by się przyjemniej. Na 2 stronie były by reklamy o nazwie ,,Polecane expiarki i za 1k wykupywało by się tygodniowe koks jabłko o nazwie ,, /dom olio_o_l_e_k__11 polecana expiarka'' zamiast spamić na chacie, bo po prostu nikomu się nie chce, a każdy to robi. Myślę, że to fajny pomysł i czekam na odp adminów i graczy.
#2
prawdopodobnie pojawi się na skyblocku2 system tabliczek z adventure z czasem (ten na odwiedziny).
moim zdaniem ten pomysł jest średni ("stragany")... bo sklepik to tak na prawdę atut vipa, a takie 3/5 ofert do wystawienia... no niby ok, jakiś tam mały targ, kilka straganów, ale co jeśli VIPy nagle przestaną robić sklepiki u siebie i zaczną wystawiać najdroższe tam rzeczy, zajmując przy tym miejsce straganu tylko? no mi średnio się ten pomysł podoba.
#3
Tabliczki z ADV jak najbardziej na +, juz nie moge się doczekać Big Grin
Co do pomysłu u to przeciwny jestem. Ceny większości itemków i tak są niskie a gdyby gracze dostali możliwość tworzenie takowych już całkowicie by ceny zaniżone były bo każdy by chciał coś sprzedać.
#4
dodalem wynajem tabliczek do odwiedzin na spawnie, cena jest nizsza niz na adventure.
przerobilem rowniez spawn, zmienilem sciezki, sciany z informacjami i inne dekoracje.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości