Naprawa
#11
Cichusek mi też możesz zamienić mam jedną w enderze.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#12
Też mam w enderze jedyną.
#13
no ja tez mam jedna w enderchescie pliska na zmienienie jej Smile
Diamond sygnatura Cieplna:]
Muzyka Rekordem HiT Czasów
#14
juz mam 2 naprawy jedna z lucku blokow 2ga stara wyd4/naprawa z łowienia
Diamond sygnatura Cieplna:]
Muzyka Rekordem HiT Czasów
#15
(05-18-2021, 21:37)WASZKA napisał(a): ten 0.5% jest liczony od wszystkich boxow otwieranych przez graczy czy tylko od danej osoby ? ile boxow otworzy

2 sprawa mikstury przeciez one nie dzialaja to na co to w dropie lucky boxow smiec zwykly..

po prostu jak rozwalasz kazdy luckyblock, to zawsze losuje sie liczba od 0.0 do 100.0, jak bedzie ponizej 0.5, to wypadnie ksiazka lub trojzab.
na takiej samej zasadzie dziala plugin na drop z mobow, czy stone na innych trybach.

mikstury dzialaja, moze stoisz za daleko.
w miejscu luckyblocka pojawia sie miotana mikstura, ktora nadaje ci efekt np. mdlosci, lewitacja itp.
we wczesniejszej wersji pluginu efekt mikstury byl nadawany osobie ktora niszczyla blok, ale h3zquu wpadl na pomysl aby rzucac miksture wtedy jesli otwiera sie taki luckyblock w wiecej osob, to kazdy z nich dostanie efekt.
z ciekawostek te efekty dzialaja tez na moby znajdujace sie w poblizu, przy efekcie lewitacji zaczynaja latac.


podmienilem wam ksiazki, jesli chodzi o ciebie DoMiNiKMIUSIC, to twoje ksiazki dzialaly (maja zolta nazwe, niedzialajace maja blekitna)
[Obrazek: sygnaturka.png]
#16
a mój dalej nie działa... a pisałem na pw ;p
#17
(05-23-2021, 15:38)h3zquu napisał(a): a mój dalej nie działa... a pisałem na pw ;p


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości