Prośba o UnBana♥️
#1
Witam administrację/pomocników serwerów skyland.
Piszę prośbę ze względu że ztęskniłem się za serwerem sky-land.pl przeważnie za Classicem bo tam wkładałem swoję wolne chwilę, przemyślałem sprawę i chciałbym przeprosić za mój błąd że cheatowałem na tym przecudownym serwerze... zbliżają się wakację i chciałbym tam spędzić swój czas przy miłej atnosferze, przyznaję się do mojego błędu że cheatowałem i przepraszam wszystkich za to co zrobiłem mam nadzieję że dostanę 2 szansę♥️.
#2
Jego nick jak coś to: Grappe.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
(05-15-2021, 19:58)Zabijaka napisał(a): Jego nick jak coś to: Grappe.

Tak tylko że kiedyś maiałem konto ale loginu zapomnialem więc stworzyłem nowe, a Ciebie bardzo pamiętam Big Grin

Refresh
#4
jak nie pamietasz hasla to musisz udowodnic, ze konto nalezy do Ciebie zalaczajac screen ze strony minecraf.net lub wyslac dowod zaplaty za range na naszym serwerze.
jesli nie masz premium ani nic nie kupowales/nie masz dowodu to zostaje Ci zalozyc nowe konto. odbanowalem Twoje ip, wiec nie powinienes miec problemu.
#5
(05-15-2021, 19:22)Grappee napisał(a): Witam administrację/pomocników serwerów skyland.
Piszę prośbę ze względu że ztęskniłem się za serwerem sky-land.pl przeważnie za Classicem bo tam wkładałem swoję wolne chwilę, przemyślałem sprawę i chciałbym przeprosić za mój błąd że cheatowałem na tym przecudownym serwerze... zbliżają się wakację i chciałbym tam spędzić swój czas przy miłej atnosferze, przyznaję się do mojego błędu że cheatowałem i przepraszam wszystkich za to co zrobiłem mam nadzieję że dostanę 2 szansę♥️.
 "przemyślałem sprawę i chciałbym przeprosić za mój błąd że cheatowałem na tym przecudownym serwerze... zbliżają się wakację i chciałbym tam spędzić swój czas przy miłej atmosferze"

rzeczywiście przemyślałeś sprawę...
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#6
faktycznie, tak sprawę przemyślałeś, że nie dawno na nukerze postanowiłeś szukać diamentów, gratuluję.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości