X.D
#1
proponuje usuniece komendy /dzialki na pvp bo to juz przesada jest, anty log wproawdzony ale i tak logaja wchodza i dzialki ida
#2
Ja za to proponuję ci nauczyć się sensownie i w miarę bezbłędnie pisać. Nie rozumiem połowy twojego zgłoszenia.
#3
No ogolnie zgadzam sie, ze powinno to byc zablokowane
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#4
Pisałem o tym Hesku powiedział że poinformuję Cichuska, wątek do zamkniecia.
[Obrazek: SyeT9l4.png]
#5
(05-04-2021, 16:05)xNer0TM napisał(a): Ja za to proponuję ci nauczyć się sensownie i w miarę bezbłędnie pisać. Nie rozumiem połowy twojego zgłoszenia.

polecam nauczyc sie czytac
#6
(05-04-2021, 17:11)slimorzysko69 napisał(a):
(05-04-2021, 16:05)xNer0TM napisał(a): Ja za to proponuję ci nauczyć się sensownie i w miarę bezbłędnie pisać. Nie rozumiem połowy twojego zgłoszenia.

polecam nauczyc sie czytac

Czytać nie czytac to po pierwsze a po drugie jakbym nie umiał czytać to bym nie zwracał tobie uwagi na tak rażące błędy.

Tak na przyszłość
Czytać, nauczyć, się.
#7
(05-04-2021, 20:09)xNer0TM napisał(a):
(05-04-2021, 17:11)slimorzysko69 napisał(a):
(05-04-2021, 16:05)xNer0TM napisał(a): Ja za to proponuję ci nauczyć się sensownie i w miarę bezbłędnie pisać. Nie rozumiem połowy twojego zgłoszenia.

polecam nauczyc sie czytac

Czytać nie czytac to po pierwsze a po drugie jakbym nie umiał czytać to bym nie zwracał tobie uwagi na tak rażące błędy.

Tak na przyszłość
Czytać, nauczyć, się.

Chłopie, robisz z igły widły, przypierdzielasz się do absurdalnych błędów, więc teraz moja kolej. Na początku swojego zacnego zdania nie skorzystałeś z cudzysłowu, cytując: "Czytać nie czytac", a powinno być "Czytać nie "czytac"", cytując czyjąś wypowiedż lub słowa, wymagane jest użycie właśnie tego znaku interpunkcyjnego. 

Ze względu na oficjalny format treści, które zostają tu udostępniane, powinieneś zatosować wielką literę na początku zwrotów: "Ci, Tobie".
+bonusik: przed "a" stawiamy przecinek, chyba, że porównujemy dane rzeczy, obiekty, zdarzenia.

Więc reasumując, to właśnie u Ciebie są zauważalne "rażące błędy".
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#8
(05-04-2021, 23:09)Errrixon napisał(a):
(05-04-2021, 20:09)xNer0TM napisał(a):
(05-04-2021, 17:11)slimorzysko69 napisał(a):
(05-04-2021, 16:05)xNer0TM napisał(a): Ja za to proponuję ci nauczyć się sensownie i w miarę bezbłędnie pisać. Nie rozumiem połowy twojego zgłoszenia.

polecam nauczyc sie czytac

Czytać nie czytac to po pierwsze a po drugie jakbym nie umiał czytać to bym nie zwracał tobie uwagi na tak rażące błędy.

Tak na przyszłość
Czytać, nauczyć, się.

Chłopie, robisz z igły widły, przypierdzielasz się do absurdalnych błędów, więc teraz moja kolej. Na początku swojego zacnego zdania nie skorzystałeś z cudzysłowu, cytując: "Czytać nie czytac", a powinno być "Czytać nie "czytac"", cytując czyjąś wypowiedż lub słowa, wymagane jest użycie właśnie tego znaku interpunkcyjnego. 

Ze względu na oficjalny format treści, które zostają tu udostępniane, powinieneś zatosować wielką literę na początku zwrotów: "Ci, Tobie".
+bonusik: przed "a" stawiamy przecinek, chyba, że porównujemy dane rzeczy, obiekty, zdarzenia.

Więc reasumując, to właśnie u Ciebie są zauważalne "rażące błędy".

Ja się w przyszłości ustosunkuje do tego co napisałeś.Natomiast kolega z którym mam problem dzięki takim obrońcom uciśnionych jak ty do końca życia będzie pisał z błędami.

Nie pozdrawiam.
#9
(05-05-2021, 04:54)xNer0TM napisał(a):
(05-04-2021, 23:09)Errrixon napisał(a):
(05-04-2021, 20:09)xNer0TM napisał(a):
(05-04-2021, 17:11)slimorzysko69 napisał(a):
(05-04-2021, 16:05)xNer0TM napisał(a): Ja za to proponuję ci nauczyć się sensownie i w miarę bezbłędnie pisać. Nie rozumiem połowy twojego zgłoszenia.

polecam nauczyc sie czytac

Czytać nie czytac to po pierwsze a po drugie jakbym nie umiał czytać to bym nie zwracał tobie uwagi na tak rażące błędy.

Tak na przyszłość
Czytać, nauczyć, się.

Chłopie, robisz z igły widły, przypierdzielasz się do absurdalnych błędów, więc teraz moja kolej. Na początku swojego zacnego zdania nie skorzystałeś z cudzysłowu, cytując: "Czytać nie czytac", a powinno być "Czytać nie "czytac"", cytując czyjąś wypowiedż lub słowa, wymagane jest użycie właśnie tego znaku interpunkcyjnego. 

Ze względu na oficjalny format treści, które zostają tu udostępniane, powinieneś zatosować wielką literę na początku zwrotów: "Ci, Tobie".
+bonusik: przed "a" stawiamy przecinek, chyba, że porównujemy dane rzeczy, obiekty, zdarzenia.

Więc reasumując, to właśnie u Ciebie są zauważalne "rażące błędy".

Ja się w przyszłości ustosunkuje do tego co napisałeś.Natomiast kolega z którym mam problem dzięki takim obrońcom uciśnionych jak ty do końca życia będzie pisał z błędami.

Nie pozdrawiam.

Problem? nie wiem jaki to problem jak skomentowales watek i zaczales sie przypierd*** o to ze ,,zle napisalem watek'' i tak kazdy zrozumial o co mi chodzi po przeczytaniu watku w tym ty, chyba nie masz niczego do roboty komentujac tak watki o byle co i nazywajac to problemem XD po drugie to nie pisze polskich znakow ;P
#10
Oto jak z wątku powstała drama serwa......
Czekajcie póki Cichusek nie odpowie i tyle zamiast robić gówno z gówna





Jestem za
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości