Problem z forge
#1
To nie jest związane z serwerem ale ktoś moze bedzie wiedział SadOd jakiegoś czasu nie mogę zainstalować forga poniewaz gdy wchodze na stronę forge, instaluję, i gdy chce otworzyć  pokazuje się ,,przez jaką aplikację chcesz otworzyć plik'' I ja nie wiedziałam o co chodzi z tym wiec nacisnełam aplikacja przeglądarki opery razem z ,, zawsze otwieraj poprzez to'' Natomiast kliknełam coś i teraz te wszystkie forge, ktore zainstalowałam jest teraz aplikacją java ale jak klikam w nie to i tak pojawia się problem. Czy ktoś wie jak to rozwiązać?
  Odpowiedz
#2
Mógłbyś pokazać, jaki to problem? Bo plik forge powinno odpalać się z poziomu javy, nie przeglądarki.
  Odpowiedz
#3
Naciśnij prawym przyciskiem myszy na ten plik, zaznacz Otwórz za pomocą i kliknij Wybierz program domyślny.
  Odpowiedz
#4
(05-02-2021, 16:24)h3zquu napisał(a): Mógłbyś pokazać, jaki to problem? Bo plik forge powinno odpalać się z poziomu javy, nie przeglądarki.
ok, zdjęcia są w załączeniu, Do załącznika o nazwie ,,to'' są kilka bo pobieralam kilkokrotnie,  i gdy się go włącza to jest,, Czy chcesz zezwolić  tej aplikacji na wprowadzenie zmian w urządzeniu, i gdy klikam tak to wtedy sie pokazuje załącznik, ktory załączylam jako 1.

(05-02-2021, 17:22)Asriel napisał(a): Naciśnij prawym przyciskiem myszy na ten plik, zaznacz Otwórz za pomocą i kliknij Wybierz program domyślny.

Zrobiłam to i nie ma w tej tabeli nigdzie program domyślny.


Załączone pliki Miniatury
       
  Odpowiedz
#5
Pytanie też, czy masz zainstalowaną wersję 1.12.2? Bo to też jest w miarę ważne (o jave nie pytam, bo domyślam się, że masz).
  Odpowiedz
#6
(05-02-2021, 18:42)h3zquu napisał(a): Pytanie też, czy masz zainstalowaną wersję 1.12.2? Bo to też jest w miarę ważne (o jave nie pytam, bo domyślam się, że masz).

W minecraft? jak tak to mam zapisaną jakby.
  Odpowiedz
#7
(05-02-2021, 19:40)UwuOwo napisał(a):
(05-02-2021, 18:42)h3zquu napisał(a): Pytanie też, czy masz zainstalowaną wersję 1.12.2? Bo to też jest w miarę ważne (o jave nie pytam, bo domyślam się, że masz).

W minecraft? jak tak to mam zapisaną jakby.

To spróbuj zrobić to co ci napisał/a Asriel.
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
(05-02-2021, 22:36)xZioMatix napisał(a):
(05-02-2021, 19:40)UwuOwo napisał(a):
(05-02-2021, 18:42)h3zquu napisał(a): Pytanie też, czy masz zainstalowaną wersję 1.12.2? Bo to też jest w miarę ważne (o jave nie pytam, bo domyślam się, że masz).

W minecraft? jak tak to mam zapisaną jakby.

To spróbuj zrobić to co ci napisał/a Asriel.

Próbowałam ale tam nie ma takiego czegoś jak program domyślny tylko np jakieś przeglądarki, notatnik, paint
  Odpowiedz
#9
(05-03-2021, 07:47)UwuOwo napisał(a):
(05-02-2021, 22:36)xZioMatix napisał(a):
(05-02-2021, 19:40)UwuOwo napisał(a):
(05-02-2021, 18:42)h3zquu napisał(a): Pytanie też, czy masz zainstalowaną wersję 1.12.2? Bo to też jest w miarę ważne (o jave nie pytam, bo domyślam się, że masz).

W minecraft? jak tak to mam zapisaną jakby.

To spróbuj zrobić to co ci napisał/a Asriel.

Próbowałam ale tam nie ma takiego czegoś jak program domyślny tylko np jakieś przeglądarki, notatnik, paint
Witam mam pytanie czy może naprawił Pan ten problem bo mam identyczny i nie wiem jak go naprawić?
  Odpowiedz
#10
przenosze do odpowiedniego dzialu. watpie, ze uwuowo ci odpisze, bo ostatni raz aktywny na forum byl ponad rok temu
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości