prace.
#1
proponuję dodanie prac na classicu, a dokładniej:
- drwala
- górnika
- zabójcy (agresywne moby albo jako gracze na pvp)
- farmer (niekoniecznie nasiona, ale np. jakieś dynie itp)
- enchanter/czarodziej (polegający na enchantowaniu itemów)
- kowal (polegający na wytwarzaniu w kowadle)
- rybak
- łucznik (zabijanie mobów za pomocą łuku)

dlaczego? po to, aby trochę urozmaicić, zysku z tego dużego nie musi być (farmer może zarabiać dopiero od stacka $, nie od sztuki, bo wiadomo co by było tutaj), niby "podwalone z adventure", ale nie do końca, bo tutaj też miałoby to fajne założenie - nowi gracze mieliby na czym też delikatnie się dorobić, a sam pomysł w sobie nie jest głupi, by to dodać na classica.
pozdrawiam.
//edit: podpiąłem nowe prace, które wymyśliłem i uważam, że są możliwe do zrobienia jak najbardziej.

//edit 02.05: ostatecznie z cichym stwierdziliśmy, że prace raczej nie przejdą na classicu, dlatego wątek po prostu zamknę.
#2
(04-28-2021, 10:39)h3zquu napisał(a): proponuję dodanie prac na classicu, a dokładniej:
- drwala
- górnika
- zabójcy (agresywne moby albo jako gracze na pvp)
- farmer (niekoniecznie nasiona, ale np. jakieś dynie itp)

dlaczego? po to, aby trochę urozmaicić, zysku z tego dużego nie musi być (farmer może zarabiać dopiero od stacka $, nie od sztuki, bo wiadomo co by było tutaj), niby "podwalone z adventure", ale nie do końca, bo tutaj też miałoby to fajne założenie - nowi gracze mieliby na czym też delikatnie się dorobić, a sam pomysł w sobie nie jest głupi, by to dodać na classica.
pozdrawiam.

hmmm, bardzo ciekawa propozycja, jestem za, zobaczymy co inni mają do powiedzenia
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#3
(04-28-2021, 10:39)h3zquu napisał(a): proponuję dodanie prac na classicu, a dokładniej:
- drwala
- górnika
- zabójcy (agresywne moby albo jako gracze na pvp)
- farmer (niekoniecznie nasiona, ale np. jakieś dynie itp)

dlaczego? po to, aby trochę urozmaicić, zysku z tego dużego nie musi być (farmer może zarabiać dopiero od stacka $, nie od sztuki, bo wiadomo co by było tutaj), niby "podwalone z adventure", ale nie do końca, bo tutaj też miałoby to fajne założenie - nowi gracze mieliby na czym też delikatnie się dorobić, a sam pomysł w sobie nie jest głupi, by to dodać na classica.
pozdrawiam.

Jestem za, fajna opcja urozmaicenia trybu
#4
Super pomysł
#5
fajny pomysl, w koncu nowi gracze beda mieli chociaz troche gotowki na start Tongue na trybie by tez bylo co robic ;p
#6
jestem za ale hajs za drwala zmniejszyć bo w sklepie da się sprzedawać deski za fajną cenę
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#7
A ja powiem tak XD Ja siano trzepie wtedy kiedy chce w ogromnych ilościach bez dużego wysiłku może być jestem za robaczki :3
[Obrazek: SyeT9l4.png]
#8
(04-28-2021, 15:42)piterox11 napisał(a): jestem za ale hajs za drwala zmniejszyć bo w sklepie da się sprzedawać deski za fajną cenę

jeżeli dobrze myślę, to powinno się dać zrobić coś takiego, że po wykopaniu 64 sztuk drewna dostaję się dopiero $ jako taką wypłatę i w tym przypadku można tak zrobić, jeżeli się da - ja nie wiem do końca jakiego pluginu używa cichy na prace (czy nie jest też napisany własnoręcznie, nie mam pojęcia).
#9
Fajowe, można też dodać jakieś jeszcze inne profesje jak rybak (łowienie) czy kowal (enchant/kowadła)
#10
(04-28-2021, 18:35)Asriel napisał(a): Fajowe, można też dodać jakieś jeszcze inne profesje jak rybak (łowienie) czy kowal (enchant/kowadła)

Pracę Alchemika za robienie poteczek też można byłoby dodać XDDDD
[Obrazek: SyeT9l4.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości