Moje propozycje na polepszenie serwera.
#1
Witam.

Według mnie serwer dostałby lepsze życie gdyby:

- Edycję trwały 4-6 miesięcy (co edycję wyczyszczenie zarobionych pieniędzy, reset działek, reset enderchestów, nowy spawn)

- Dodany zostałby ranking zarobionych pieniędzy, wydobytych surowców, zabitych graczy lub potworów dla chęci rywalizacji.

- Dodane zostały by osiągnięcia np. Zabij 10 zombie, Wykop 5 diamentów, Zasadź 10 marchewek itp... za każde osiągnięcie nagroda w postaci nwm np. pieniędzy lub przedmiotów (np. za zabicie 10 zombie 15-20$ lub kamienny miecz z sharpness I czy coś w tym stylu).

- Dodanie nagród za codzienne logowanie.

- Otworzenie kanału YouTube na którym mogłyby być prowadzone różne serie np. ocenianie domków na classicu a przy okazji promowanie serwera.

- Reset surowcowej i netheru co 2-3dni a zwłaszcza netheru bo dostęp do niego nie jest za darmo.

- Zwiększenie render distance jeżeli jest ustawiony na 10 to na 15-16 przecież to co jest obecnie nie wygląda realistycznie a serwer nie stoi od tygodnia czy dwóch żeby to tak wyglądało. 

To moje propozycje dla polepszenia wrażeń z grania na classicu. 
Piszcie co wam się podoba a co nie. 
Każdy ma prawo do własnego zdania.
  Odpowiedz
#2
1. Tak
2. Tak
3. 50/50
4. 50/50
5. Tak
6. Tak
7. 50/50

Ale znając życie to i tak pewnie nic z tego nie bedzie ;V
Nie ma tu nic na pokaz taki mam drip svko, zimna ulica narotyki egzotyczne frugo Diamond
  Odpowiedz
#3
1. Na robienie takich edycji trzeba czasu, a poza tym nie wiadomo jak stali bywalce by się oswoili z nowymi edycjami co załóżmy te 4/6 miesięcy, nie wiadomo jakby teraz się zachowali, poodchodziliby bo stracili główki itp? Obecnie można zrobić reset wszystkiego itp, ale nie widzę na classicu robienia wersji 1.16.

2. Ranking ok, super sprawa.

3. Takie questy są możliwe do zrobienia, w sumie spoko pomysł, ale to musiałoby polegać na Daily Queście, bo ktoś sobie zrobi wszystkie questy a potem co? no nic...

4. Opisałem wyżej.

5. Jeżeli jest osoba chętna do nagrywania na serwerze, to niech nagrywa. Obecnie cichusek nie ma czasu na zajmowanie się kanałem YT.

6. Surowcowa się resetuje co 3 dni jeżeli mnie pamięć nie myli, a Nether co 5 - to i tak są dobre odstępy czasowe, a w netherze są dobre przedmioty za sporą sumę na skupie (pałki blaze, kwarc), więć takie zmniejszanie tam nie wiem.... 50/50

7. Nie wiem jak wypadłoby na kompatybilność trybu, ale mi np. to nie przeszkadza, więc 50/50.
  Odpowiedz
#4
(04-28-2021, 08:11)h3zquu napisał(a): 1. Na robienie takich edycji trzeba czasu, a poza tym nie wiadomo jak stali bywalce by się oswoili z nowymi edycjami co załóżmy te 4/6 miesięcy, nie wiadomo jakby teraz się zachowali, poodchodziliby bo stracili główki itp? Obecnie można zrobić reset wszystkiego itp, ale nie widzę na classicu robienia wersji 1.16.

2. Ranking ok, super sprawa.

3. Takie questy są możliwe do zrobienia, w sumie spoko pomysł, ale to musiałoby polegać na Daily Queście, bo ktoś sobie zrobi wszystkie questy a potem co? no nic...

4. Opisałem wyżej.

5. Jeżeli jest osoba chętna do nagrywania na serwerze, to niech nagrywa. Obecnie cichusek nie ma czasu na zajmowanie się kanałem YT.

6. Surowcowa się resetuje co 3 dni jeżeli mnie pamięć nie myli, a Nether co 5 - to i tak są dobre odstępy czasowe, a w netherze są dobre przedmioty za sporą sumę na skupie (pałki blaze, kwarc), więć takie zmniejszanie tam nie wiem.... 50/50

7. Nie wiem jak wypadłoby na kompatybilność trybu, ale mi np. to nie przeszkadza, więc 50/50.

Questy były by cięższe od tych przykładowych. Np zamiast zabij 10 zombie to 50,100, 500, 1000, 1500, 2000, 2500 i za każdy poziom lepszą nagrodę.

(04-28-2021, 08:11)h3zquu napisał(a): 1. Na robienie takich edycji trzeba czasu, a poza tym nie wiadomo jak stali bywalce by się oswoili z nowymi edycjami co załóżmy te 4/6 miesięcy, nie wiadomo jakby teraz się zachowali, poodchodziliby bo stracili główki itp? Obecnie można zrobić reset wszystkiego itp, ale nie widzę na classicu robienia wersji 1.16.

2. Ranking ok, super sprawa.

3. Takie questy są możliwe do zrobienia, w sumie spoko pomysł, ale to musiałoby polegać na Daily Queście, bo ktoś sobie zrobi wszystkie questy a potem co? no nic...

4. Opisałem wyżej.

5. Jeżeli jest osoba chętna do nagrywania na serwerze, to niech nagrywa. Obecnie cichusek nie ma czasu na zajmowanie się kanałem YT.

6. Surowcowa się resetuje co 3 dni jeżeli mnie pamięć nie myli, a Nether co 5 - to i tak są dobre odstępy czasowe, a w netherze są dobre przedmioty za sporą sumę na skupie (pałki blaze, kwarc), więć takie zmniejszanie tam nie wiem.... 50/50

7. Nie wiem jak wypadłoby na kompatybilność trybu, ale mi np. to nie przeszkadza, więc 50/50.

Daily Questy mogły by być swoją drogą dodatkiem do tych stałych Questów.
  Odpowiedz
#5
1. na nie za dużo pracy
2. tak
3. 50/50
4. nie
5. nie
6.tak
7. 50/50
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
  Odpowiedz
#6
1. Na nie - nikt by nie grał wiedząc że i tak to straci za parę miesięcy, żeby co 4-6 miesięcy był nowy spawn, musieliby je budować w nieskończoność, budowa spawn'u trwa nawet do kilku miesięcy (zależy od złożoności).
2. Tak, chociaż pewnie za jakiś czas w top 10 byliby tylko ludzie mający tysiące tych zdobytych surowców, zabitych graczy/potworów i byłoby to nie do pobicia.
3. To akurat jest ok, tryb by się nie nudził tak szybko.
4. Pół na pół - to nie pasuje jak na ten serwer, ale możliwe że poprawiłoby to ilość osób na serwerze.
5. O ile pamiętam, był kanał Sky-Land ale tak jak wyżej było pisane, Cichusek nie ma na to czasu.
6. Raczej na nie - im później jest reset, tym mniejsza szansa na to, że ktoś będzie w konkretnych kordach farmił rzeczy.
7. Większy render distance, większe obciążenie serwera - na nie.
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
  Odpowiedz
#7
(04-28-2021, 07:21)xNer0TM napisał(a): Witam.

Według mnie serwer dostałby lepsze życie gdyby:

- Edycję trwały 4-6 miesięcy (co edycję wyczyszczenie zarobionych pieniędzy, reset działek, reset enderchestów, nowy spawn)

- Dodany zostałby ranking zarobionych pieniędzy, wydobytych surowców, zabitych graczy lub potworów dla chęci rywalizacji.

- Dodane zostały by osiągnięcia np. Zabij 10 zombie, Wykop 5 diamentów, Zasadź 10 marchewek itp... za każde osiągnięcie nagroda w postaci nwm np. pieniędzy lub przedmiotów (np. za zabicie 10 zombie 15-20$ lub kamienny miecz z sharpness I czy coś w tym stylu).

- Dodanie nagród za codzienne logowanie.

- Otworzenie kanału YouTube na którym mogłyby być prowadzone różne serie np. ocenianie domków na classicu a przy okazji promowanie serwera.

- Reset surowcowej i netheru co 2-3dni a zwłaszcza netheru bo dostęp do niego nie jest za darmo.

- Zwiększenie render distance jeżeli jest ustawiony na 10 to na 15-16 przecież to co jest obecnie nie wygląda realistycznie a serwer nie stoi od tygodnia czy dwóch żeby to tak wyglądało. 

To moje propozycje dla polepszenia wrażeń z grania na classicu. 
Piszcie co wam się podoba a co nie. 
Każdy ma prawo do własnego zdania.

1 - zdecydowanie nie, raczej większość osób nie chce tracić tego na co pracowała kilka dobrych lat
2 - tak
3 - nie, zrobiłby się z clasica typowy questowy serwerek
4 - nie
5 - komu by się chciało na siłe to robić, max 10 wyświetleń by miało, to nie hy**ixel
6 - tak
7 - nie
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

  Odpowiedz
#8
Odświeżam.
  Odpowiedz
#9
Dobra skoro nikt już od dłuższego czasu się nie wypowiada na ten temat to proszę o jego zamknięcie.
  Odpowiedz
#10
Niestety, ale przypomnę że to źle zrobione edycje dobiły serwer
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości