Usunięcie konta.
#1
Witam, jest możliwość usunięcia konta z danymi na forum?
Pozdrawiam.
jeśli jest to Cichusek możesz mi je usunąć po prostu Smile
#2
dlaczego chcesz usuwac konto, skoro mozesz po prostu na nie nie wchodzic?
#3
Jak zamkniesz oczy, inni nie będą cię widzieć.
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
#4
(04-26-2021, 19:31)_CBS napisał(a): dlaczego chcesz usuwac konto, skoro mozesz po prostu na nie nie wchodzic?
Jest cos takiego jak RODO, tutaj tez obowiazuje.
#5
(04-26-2021, 20:19)ELVIKOM napisał(a):
(04-26-2021, 19:31)_CBS napisał(a): dlaczego chcesz usuwac konto, skoro mozesz po prostu na nie nie wchodzic?
Jest cos takiego jak RODO, tutaj tez obowiazuje.

i co w zwiazku z tym? napisalem gdzies, ze nie usuniemy mu konta lub dzialalem niezgodnie z obowiazujacymi przepisami?
#6
(04-26-2021, 20:40)_CBS napisał(a): i co w zwiazku z tym? napisalem gdzies, ze nie usuniemy mu konta lub dzialalem niezgodnie z obowiazujacymi przepisami?

Jesli ktos prosi o usuniecie konta wraz z danymi to Twoim albo admina obowiazkiem jest je usunac bez wnikania w powody tej decyzji, zamiast podpowiadac, zeby ktos 'po prostu na nie nie wchodzil'.
#7
Bez przesady z tymi "danymi". Nie podaje się tu żadnego imienia, nazwiska, statusu pieniężnego, peselu, numeru karty kredytowej z obu stron. Poza tym, to nie należy do jego obowiązków - prawdopodobnie nie ma do tego uprawnień.
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
#8
Po prostu chcę żeby konto zniknęło, nie będę już tu grał itd. i to tyle, mam do tego prawo.
#9
(04-27-2021, 03:42)ELVIKOM napisał(a):
(04-26-2021, 20:40)_CBS napisał(a): i co w zwiazku z tym? napisalem gdzies, ze nie usuniemy mu konta lub dzialalem niezgodnie z obowiazujacymi przepisami?

Jesli ktos prosi o usuniecie konta wraz z danymi to Twoim albo admina obowiazkiem jest je usunac bez wnikania w powody tej decyzji, zamiast podpowiadac, zeby ktos 'po prostu na nie nie wchodzil'.
nadal nie napisałem nigdzie, że konto nie zostanie usunięte, tej operacji nie można cofnąć i po takiej akcji użytkownicy często żałują, że wszystko zostało usunięte, dlatego napisałem, że może na to konto po prostu nie wchodzić. nie rozumiem też, dlaczego wtrącasz się w temat, ale to już mniejsza bo zaraz napiszesz, że ograniczam Ci swobodę wypowiadania się. 


cichy usunie ci konto w wolnym czasie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości