fałszywa skarga
#1
Twój nick: olio_o_l_e_k__11
Nick oskarżonego: w grze to Itsduszek a na forum to DuchuToZiomal
Opis sytuacji: Zgłosił mnie za mk i zostałem zbanowany na 4 dni, Angry a tak nie było. Mam konto, które chciał mój cioteczny brat, więc zrobiłem mu podobne o nazwie olio_9, a Itsduszek gdy on grał pozwał mnie za mk.  Jak coś mój login jest taki, bo zapomniałem hasło na swoje konto xD. Btw admin zbanował mi konta, nawet niemiejąc dowodów, tylko podane nicki. Coś jest chyba nie halo.
Dowód/Screen: brak
#2
Nie bylo to zgloszone jako twoj brat cioteczny. Dziala to tak ze ktos podaje 2 nicki admin sprawdza, jesli sa na tym samym ip to jest to multikonto. Wiec jest to wystarczajacy dowód na to. Kolejnym razem polecam zglosic sobie na forum napisac watek ze ten i ten nick to twoj brat i gra na tym samym ip, wtedy unikniesz bana Tongue
#3
(04-23-2021, 10:40)olio_9 napisał(a): admin zbanował mi konta, nawet niemiejąc dowodów, tylko podane nicki. Coś jest chyba nie halo.

[Obrazek: S9AfsS3.png]
#4
(04-23-2021, 11:03)_CBS napisał(a):
(04-23-2021, 10:40)olio_9 napisał(a): admin zbanował mi konta, nawet niemiejąc dowodów, tylko podane nicki. Coś jest chyba nie halo.

[Obrazek: S9AfsS3.png]

A może przychodzi do mnie grać? Zagląda mi jak gram i się gapi to mu po lekcjach włączam.
#5
Ale nikomu z administracji tego nie zgłaszałeś więc to jest mk
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#6
Krótko i na temat jeśli tego nie zgłosiłeś administracji to jest mk, wątek do zamkniecia :3
[Obrazek: SyeT9l4.png]
#7
Mi kiedyś zgłaszał na Classicu, ale nick był chyba inny z tego co pamiętam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości