Niesłuszny ban
#1
Exclamation 
Dostałem bana niesłusznego zbanował mnie H3zkuu proszę o kontakt administrator stwierdził że wchodziłem dziś na koncie brata mianowicie wef bo ma swoje '' tajne źródła"
#2
(04-22-2021, 18:04)DJSmoczus napisał(a): Dostałem bana niesłusznego zbanował mnie H3zkuu proszę o kontakt administrator stwierdził że wchodziłem dziś na koncie brata mianowicie wef bo ma swoje '' tajne źródła"

dziwne, że już taka sytuacja pojawiła się 2 raz, nie zgłaszałeś rodzeństwa.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#3
Co ty gadasz XD Jak mam zgłaszać rodzeństwo do admina mam sie udać ? A jak mi rodzeństwo zrobi 20 mk to dostane bana na ip i to będzie moja wina co nie xD ?
#4
(04-22-2021, 18:07)DJSmoczus napisał(a): Co ty gadasz XD Jak mam zgłaszać rodzeństwo do admina mam sie udać ? A jak mi rodzeństwo zrobi 20 mk to dostane bana na ip i to będzie moja wina co nie xD ?

chyba masz kontakt z bratem, wystarczy mu powiedzieć, żeby tak nie robił LOL, i tak robiles więcej niż 1 mk więc co ty pleciesz
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#5
No mam ale myślisz ze jak ma się jednego starszego brata który ma konto ( wef ) i jednego 7 letniego brata to on ci narobi 20 kont i nawet nie wie że tak nie można a co ja mu będe mówił to gra i zabawa Big Grin a mu to sprawia przyjemność ale to niefajne że obrywam rykoszetem
#6
witam wszystkich tutaj zgromadzonych.

co do wątku, to w prosty sposób mogę udowodnić, że wef to jest twoje konto:
[Obrazek: w1yVxHf.png]
[Obrazek: 0F7LZDE.jpg]

nagle po zbanowaniu konta "DJSmoczus" z automatu wchodzi konto "wef". przypadek? nie sądzę. a dzisiaj z twojego ip ktoś wchodził na konto "krinczowynik", dowód również tutaj:  
[Obrazek: xJbsUg0.png]
[Obrazek: zautsMx.png]

także prosiłbym o zaprzestanie kłamstw i przebyciu kary w pokojowym nastawieniu, pozdrawiam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości