Łowienie
#1
Czy na obecnej wesji mc podczas łoienia ryb wylatuja enchantowane łuki wędki i ksiązki? Wiem, że ludzie łowili je wczesniej, ja jednak od kilku dni nic nie złowilem. Dlatego pytam czy na tej wersji to mozliwe, czy lepiej grać na którejś starszej wersji?
Socjalizm to ustrój wrogi rodzajowi ludzkiemu
#2
tak, wypadają
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#3
od dwóch tygodni łowię trochę codziennie. Nie złowiłem żadnego enchantowanego przedmiotu. może sie coś popsuło?
Socjalizm to ustrój wrogi rodzajowi ludzkiemu
#4
mi też nic nie wypada a mam najlepszą wędke w grze
#5
mnie co chwila lecą enchantowane łuki i wędki - bo tylko one wypadają
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#6
Kilku graczy posiada ksiązke "naprawa" wiec mozna je było kiedyś łowić. Dlatego pytam czy to jest obecnie zablokowane celowo czy przypadkiem?
Socjalizm to ustrój wrogi rodzajowi ludzkiemu
#7
(04-27-2021, 15:25)mordercasteva napisał(a): Kilku graczy posiada ksiązke "naprawa" wiec mozna je było kiedyś łowić. Dlatego pytam czy to jest obecnie zablokowane celowo czy przypadkiem?

musialbys poczytac o aktualizacjach gry, ostatnio serwer byl postawiony na 1.15.2, a obecnie jest na 1.16.5
po zmianie wersji nic nie bylo przeze mnie blokowane, wiec moze po prostu cos mojang pozmienial w tym dropie, niezbyt sie orientuje jesli chodzi o takie zmiany
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
(04-27-2021, 15:25)mordercasteva napisał(a): Kilku graczy posiada ksiązke "naprawa" wiec mozna je było kiedyś łowić. Dlatego pytam czy to jest obecnie zablokowane celowo czy przypadkiem?


Jeżeli chodzi o książki, wędki, łuki itp. to polecam nie posiadać na wędce enchantu Lure, gdyż przez to zaklęcie leci więcej ryb niż innych itemków.
#9
ok wszystko jasne, łowić nie ma sensu
Socjalizm to ustrój wrogi rodzajowi ludzkiemu


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości