Kradziesz
#1
Twój nickTongueustek_13
Nick oskarżonego:fabek999
Opis sytuacji: napisał do mnie że chce zrobić firmą budowlaną no to go dodałem, przez 5 dni nic nie znikało no to myślałem że nic nie ukradnie i nie chowałem główek becona i kolekcji bloków rud, ale po tygodniu od zaczęcia okradł mnie zabrał becona 34 bloki żelaza, blok diaxu, i głowe żelaza i węgla
Dowód/Screen: tylko on ma dostęp do działki, mam świadka nick samobojca bo on u mnie był w odwiedziny i widział bloki,głowy i becina

nwm jak wstawić ss Sad
#2
(04-18-2021, 13:43)pustek napisał(a): Twój nickTongueustek_13
Nick oskarżonego:fabek999
Opis sytuacji: napisał do mnie że chce zrobić firmą budowlaną no to go dodałem, przez 5 dni nic nie znikało no to myślałem że nic nie ukradnie i nie chowałem główek becona i kolekcji bloków rud, ale po tygodniu od zaczęcia okradł mnie zabrał becona 34 bloki żelaza, blok diaxu, i głowe żelaza i węgla
Dowód/Screen: tylko on ma dostęp do działki, mam świadka nick samobojca bo on u mnie był w odwiedziny i widział bloki,głowy i becina

nwm jak wstawić ss Sad

brak dowodu = brak kary
ss'y wstawiasz przez imgura "podczas pisania wątku imgur znajduje się po lewej stronie, wystarczy klinąć, wybrać zdjęcie i poczekać aż wgra się link"

+ dodajesz osoby do działki na własną odpowiedzialność.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości