Ban Na IP
#1
Jestem ciekaw dlaczego dostałem bana jak wszedłem na konto brata sprawdzić SzymiGamePl i pan h3zquu napisał że to moje mk nie to nie było moje mk tylko chciałem sprawdzić czy to konto jeszcze istnieje Big Grin  plus do tego nie jest napisane dlaczego ten ban    
#2
a za co ten ban w koncu
#3
za to że wszedłem na stare konto brata i napisał że to moje mk i ban na ip
#4
ahaaa
#5
nie dostalem zadnej informacji o bracie, a zbanowalem cie, bo z tego ip zostaly zbanowane 2 konta, tez je sprawdzales? to swietnie.

//edit nie napisalem ze to twoje mk, ale ze to jest mk, dlatego ban na ip.
#6
ale dlaczego pisze ban bez powodu powinno być chociaż napisane *MultiKonto* czy coś Big Grin
#7
(04-17-2021, 20:34)KamilekGamePl napisał(a): ale dlaczego pisze ban bez powodu powinno być chociaż napisane *MultiKonto* czy coś Big Grin

poniewaz zbanowane nie jest twoje konto tylko ip w celu zabezpieczenia przed tworzeniem kolejnych kont.
#8
a nie można go skrócić zarabiać musze na 2.0 haha
#9
(04-17-2021, 20:57)KamilekGamePl napisał(a): a nie można go skrócić zarabiać musze na 2.0 haha
Nie nie można go skrócić jesteś na tyle bezczelny że nie zasługujesz na skrócenie.
[Obrazek: SyeT9l4.png]
#10
(04-18-2021, 11:08)_D3t0x_ napisał(a):
(04-17-2021, 20:57)KamilekGamePl napisał(a): a nie można go skrócić zarabiać musze na 2.0 haha
Nie nie można go skrócić jesteś na tyle bezczelny że nie zasługujesz na skrócenie.

bezczelny to ty jesteś a kamilekgamepl to spoko ziomek


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości