Logowanie
#1
Witam,
piszę tutaj w jednej sprawie. Czy Cichusek nie mógłby zmienić ustawień dot. logowania? W zależności od plugin'u można zrobić tak, że póki jest się po zalogowaniu połączonym z Bungee, to można przechodzić między serwerami, bez logowania. W skrócie - żeby po zalogowaniu nie trzeba było podawać hasła przy zmianie trybu.

Jak by ktoś się czepiał o coś typu "Ale co jak brat/siostra/? wejdzie mi na jakiś inny tryb i zrobi [...] jak nie będzie mnie przy komputerze?" - po pierwsze, można wyjść z serwera, a po drugie to Cichusek mógłby też dodać jakąś komendę/item na włączanie/wyłączanie logowania się za każdym razem.

Myślę, że ta propozycja jest dobra i pomoże np. streamerom, przy graniu ze znajomymi a także ludziom po prostu leniwym (jak ja ;/).
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
#2
niestety tego typu pluginy sa bardzo niebezpieczne.
oprocz brata/siostry moga wystepowac inne osoby majace ten sam adres IP co twoj.
zazwyczaj osiedlowi dostawcy internetowy przydzielaja taki sam adres IP wszystkim mieszkancom dookola, wiec jesli ktos nie uzywa mobilnego internetu lub jakiegos orange (chyba, ze ma swiatlowod) itp. to prawdopodobnie jego sasiad ma taki sam adres.

poza tym, na serwery bungee, z uzyciem odpowiednich programow mozna latwo zmienic swoj adres IP na dowolny bez uzywania zadnych vpn'ow.
mozna nawet wejsc na serwery z adresem IP 127.0.0.1 (localhost) lub sprawic, by adres IP widziany byl przez bungee jako nawet zwykly ciag liter, a nie tylko cyfr.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Miałem na myśli że póki jest się po zalogowaniu połączonym z Bungee, czyli jeżeli się rozłączysz, musisz się zalogować. Taką funkcję daje np. AuthMe z funkcją Auto Login.
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości