Pożegnanie ;c
#1
Hejcia wam wszystkim. Chciałbym wam wszystkim podziękować za wspaniałą grę oraz atmosferę jaka panowała podczas wspólnej gry...
Dziękuję wszystkim którzy za czasów kiosk'a chętnie uczestniczyli w ,,Mszach Świętych'' które odbywały się na mojej działce. Wszystkie uzbierane pieniądze rozdałem graczom oraz osobie która budowała kościół, byliście wspaniali na pewno będę tęsknić za wami wszystkimi nie ważne czy tą osobę lubiłem czy i też nie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim!!! Kocham was  Cry Heart
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#2
(04-16-2021, 14:33)bartosix69_ napisał(a): Hejcia wam wszystkim. Chciałbym wam wszystkim podziękować za wspaniałą grę oraz atmosferę jaka panowała podczas wspólnej gry...
Dziękuję wszystkim którzy za czasów kiosk'a chętnie uczestniczyli w ,,Mszach Świętych'' które odbywały się na mojej działce. Wszystkie uzbierane pieniądze rozdałem graczom oraz osobie która budowała kościół, byliście wspaniali na pewno będę tęsknić za wami wszystkimi nie ważne czy tą osobę lubiłem czy i też nie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim!!! Kocham was  Cry Heart

Dziękuje za wspólną gre, bywaj
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#3
Nie bede tesknic buziaki :*
ok
#4
kiedys to byly czasy... trzymaj sie kiosk
#5
duzo mielismy dram, ale to już jest przeszłość trzeba rozejść się w zgodzie, papa
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#6
Żegnaj
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#7
Trzymaj sie kiosk ;cc
Nie ma tu nic na pokaz taki mam drip svko, zimna ulica narotyki egzotyczne frugo Diamond
#8
Nie żegnam się bo jeszcze się zobaczymy! Trzymaj się bratku, z fartem


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości