Nowy spawnik :>
#1
Kiedy nowy spawnik? Czekamy z niecierpliwością.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#2
Każdy czeka, tylko kto się podejmie by go wybudować? jeśli masz chęci sam możesz spróbować ;p
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
(04-15-2021, 19:46)Mieczuu napisał(a): Każdy czeka, tylko kto się podejmie by go wybudować? jeśli masz chęci sam możesz spróbować ;p

Dla informacji, spawn już fizycznie istnieje.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#4
(04-15-2021, 19:46)Mieczuu napisał(a): Każdy czeka, tylko kto się podejmie by go wybudować? jeśli masz chęci sam możesz spróbować ;p
tak się składa, że ponad 2 tygodnie temu jak nie lepiej save wysłałem cichuskowi (przyjął się), lecz no - do dziś czekamy...
#5
(04-15-2021, 19:50)h3zquu napisał(a):
(04-15-2021, 19:46)Mieczuu napisał(a): Każdy czeka, tylko kto się podejmie by go wybudować? jeśli masz chęci sam możesz spróbować ;p
tak się składa, że ponad 3 tygodnie temu jak nie lepiej save wysłałem cichuskowi (przyjął się), lecz no - do dziś czekamy...

to ja nie na bieżąco, więc czekamy.
Pozdrawiam
Niedostępny
#6
Fajnie by bylo zobaczyc cos nowego szczegolnie na classicu
#7
Proste. Usunąć stary plik World, Wgrać nowy plik nazwać go World I działa. :)
Get out my Life! h3zquu
#8
(04-16-2021, 10:49)matrunerQR napisał(a): Proste. Usunąć stary plik World, Wgrać nowy plik nazwać go World I działa. Smile

chyba zapomniałeś, że to nie zwykły serwerek, tylko świat gdzie trzeba ustawić tabliczki kupna, określić wszystkie regiony i inne pierdoły.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#9
Wiem. komendy np.: /rg flag pvp allow /rg flag pvp deny
/setspawn
I tp i td
Get out my Life! h3zquu
#10
(04-16-2021, 12:07)matrunerQR napisał(a): Wiem. komendy np.: /rg flag pvp allow /rg flag pvp deny
/setspawn
I tp i td

Za przeproszeniem, na cholerę ty to piszesz? Chwalisz się znajomością podstawowych komend? Czy o co tobie chodzi?

//cenzuruję ~hezq
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości