Zakup Vip
#1
Dnia 12.04 o godzinie 11:06 zakupiłem vipa na Nick LooKinGPL jednak do tej pory Na serwerze nie posiadam rangi . Prosze o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy.
#2
Jeżeli masz jakieś pytania lub problemy ze sklepikiem sms, zastosuj się do poniższego wzoru. W przeciwnym wypadku Twój temat może zostać usunięty lub zignorowany.

Wzór:
Twój nick:
Data i godzina zakupu:
Sposób płatności:
Usługa:
6 pierwszych cyfr numeru telefonu (w przypadku SMS Premium):
#3
(04-12-2021, 18:04)h3zquu napisał(a): Jeżeli masz jakieś pytania lub problemy ze sklepikiem sms, zastosuj się do poniższego wzoru. W przeciwnym wypadku Twój temat może zostać usunięty lub zignorowany.


Twój nick: LooKinGPL
Data i godzina zakupu: 12.04.2021 11:06
Sposób płatności: PSC
Usługa: Vip 
#4
sprawdzilem w panelu platnosci i transakcja zostala odrzucona przez paysafecard, niestety nie wiem dlaczego.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
(04-12-2021, 18:44)Cichusek napisał(a): Rozumiem takie sytuacje sie zdarzają przy sklepach internetowych jednak transakcja u mnie została zrealizowana W wiadomości prywatnej lub na discord moge wyslać potwierdzenie . Jako ze oplata była realizowana przez konto nie kod .
#6
rozumiem, ze pobralo ci pieniadze z konta?
#7
(04-12-2021, 21:06)_CBS napisał(a): Właśnie tak i szczerze mówiąc słyszałem o takich sytuacjach ale myślałem że to problem po prostu z nie przypisaniem przez sklep pieniędzy do użytkownika . W wiadomości prywatnej wysłałem ID transakcji jak i sklepu internetowego .
#8
niestety ze swojej strony nic nie moge zrobic, pieniadzd po prostu do mnie nie dotarly, poniewaz system PSC ich nie przeslal, u nich transakcja zostala odrzucona.

mozesz skontaktowac sie z pomoca PSC tutaj https://www.paysafecard.com/pl-pl/pomoc/...ontaktowy/
odpowiednio wybierajac:
Produkt: paysafecard -> Temat: problem z płatnością -> Problem: błąd w trakcie płatności (lub płatność w sklepie internetowym nie została uznana).

na pw dostalem od ciebie bardzo dlugi ciag znakow, chyba cos zle wyslales wiadomosc.
tak czy inaczej mam id transakcji itp. bo widze je przy platnosci, jednak jej status jest odrzucony
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości