Niski render distance ?
#1
Witam.

Mam problem który widać na dołączonych zrzutach ekranu. Czy to problem po mojej stronie czy to serwer ma ograniczony render distance ? Jeśli to po mojej stronie proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Gram na wersji 1.8.8 blazingpack.
[Obrazek: gYITGIh.png][Obrazek: vmdkwzv.png]
#2
O ile się nie myle to serwer ma ustawione 10 render distance
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#3
(04-09-2021, 11:20)Yegyori napisał(a): O ile się nie myle to serwer ma ustawione 10 render distance

Czyli nie tylko u mnie się tak ładuje teren ? Też tak ci się renederuje ?
#4
Jesli masz na extreme, a widzisz tak jak na zalaczonym ssie to wina lezy po stronie servera;p
#5
Jeżeli faktycznie wina leży po stronie serwera to szkoda bo nie pamiętam żeby kiedyś jak grałem dłuższy czas było aż tak to ograniczone.
#6
Dałoby radę odrobinę zwiększyć render distance czy miałoby to znaczny wpływ na pogorszenie działania serwera ?
#7
Brak jakiejkolwiek informacji (odpowiedzi) od 9 kwietnia?
Widzę że nie tylko render distance uległ zmianie od czasu kiedy grałem na tym serwerze na poważnie. Za tamtych czasów na odpowiedź maks czekało się dwa-trzy dni. Jeżeli nikt nie ma zamiaru wypowiadać się na ten temat to proszę dać mi to do zrozumienia poprzez zamknięcie tego wątku.

Ja naprawdę chciałem wrócić do gry na tym serwerze ale przez to w jakim stanie znajduje się on od dłuższego czasu to się odechciało.
Od dłuższego czasu nie było nowej edycji classic'a, brak zmiany spawn na nowy, brak resetu działek, gotówki i enderchestów, no i ten nieszczęsny niski render distance.

Jednym słowem brak powiewu świeżości. A to nie powinno tak wyglądać. Ja rozumiem że na classicu nie bardzo jest co zmieniać ale już nawet sama zmiana sprawna na nowy dałaby poczucie świeżości.
#8
niedługo być może będzie nowy spawn, ale to nie ode mnie zależy, ale nie o to chodzi tutaj.

jeżeli chodzi o render distance, to prawdopodobnie jest zmniejszony, by uniknąć lagów z generowaniem chunków na dużą odległość. jeżeli zwiększałeś u ciebie i ciągle było tak samo, no to no...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości