Zmiana nicku
#1
Dzień dobry,
Piszę tutaj z takiego oto powodu: ostatnim razem grałam na waszym serwerze, no z rok temu. Zmieniłam teraz nick (z Lunciaq na Moonshieee). I niestety zresetowało mi pięniążki na adventure, i ogólnie- calusieńkie konto. Jest jakaś możliwość... odzyskania?
  Odpowiedz
#2
Ale na którym koncie? Poza tym nie widzę nigdzie wątku o zmianie nicku, ani o przeniesienie czegokolwiek, więc równie dobrze pieniądze mogły zostać na starym nicku. Pieniądze nie resetują się po długiej nieaktywności na serwerze, jedynie działki i jej zawartość.
  Odpowiedz
#3
(04-07-2021, 18:01)h3zquu napisał(a): Ale na którym koncie? Poza tym nie widzę nigdzie wątku o zmianie nicku, ani o przeniesienie czegokolwiek, więc równie dobrze pieniądze mogły zostać na starym nicku. Pieniądze nie resetują się po długiej nieaktywności na serwerze, jedynie działki i jej zawartość.

Według Tlaunchera konto jest cały czas te same- tylko że zamiast nicku "Lunciaq" mam teraz "Moonshieee", i właśnie na tym starym to zostało. Nie grałam nad tym serwerze od paru miesięcy- kiedy straciłam wszystkie rzeczy na adventure przez lag serwera :/ Myślałam że też już nigdy tu nie wrócę więc nie pisałam o zmianie nicku
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości